Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Labirent Serisi Kutulu Set-5 Kitap Takım

Labirent Serisi Kutulu Set-5 Kitap Takım

Labirent Serisi Kutulu Set-5 Kitap Takım

8/10 - 38 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Pegasus

  • Bu üründe kargo bedava!..
  • Barkod: 9786052990636

 


LABİRENT: ÖLÜMCÜL KAÇIŞ


 


Hatırla. Hayatta kal. Koş.


 


Thomas bir asansörde uyandığında hatırlayabildiği tek şey ismidir.


Ailesini, evini veya oraya nasıl geldiğini anımsamamaktadır. Zihni bomboştur.


Asansörün kapıları açıldığında Thomas kendini Kayran isimli, devasa taş duvarlarla çevrili geniş bir alanda ve burada yaşayan çocukların arasında bulur.


Tıpkı Thomas gibi Kayranlılar da oraya neden ve nasıl geldiklerini bilmemektedir. Tek bildikleri çevrelerini saran labirente çıkan


taş kapıların her sabah açılıp her akşam kapandığı ve her otuz günde bir aralarına yeni bir çocuk katıldığıdır. Kimse Kayran’da kalmak istemese de kurtulmak imkânsız görünmektedir. Yine de Thomas’ın içinde bir his, çıkış yolu bulabileceğini söylemektedir. Ama bunun için zihninin derinlerinde yatan sırları açığa çıkararak labirentin gizemini çözmesi gerekecektir.


 


LABİRENT: ALEV DENEYLERİ


 


Labirent bulmacası çözülünce her şeyin sona ermesi gerekiyordu…


Thomas, Labirent’ten kaçışın tüm Kayranlılar için özgürlük anlamına geldiğini düşünmektedir. Fakat İSYAN’ın işi henüz bitmemiştir. İkinci Aşama daha yeni başlamıştır: Alev Deneyleri.


 


Kural yok. Yardım yok. Ya başarırsın ya ölürsün.


Güneş ışınlarından en fazla etkilenen bölge olan Alev’i geçmek için iki haftaları vardır ve İSYAN, işlerini zorlaştırmak için karşılarına binbir türlü tehlike çıkarmaya hazırdır.


 


Arkadaşlıklar sınanacak. Sadakat sorgulanacak. Hiçbir şey kesin değil!


Kayranlılar önlerine çıkan tüm tehlikelerle yüzleşmeye hazır olsalar da kurtuluşun tek yolu diğerlerini yok etmekten geçiyor olabilir.


 


LABİRENT: SON İSYAN


 


Her şeyin sonu geldi!


İSYAN, Thomas’ın her şeyini almıştır: hayatını, anılarını ve sonunda arkadaşı olan Kayranlıları. Ama artık sona ermiştir. Son bir testin ardından Deneyler tamamlanmıştır.


 


Kurtulan olacak mı?


Ama İSYAN, Thomas’ın onların düşündüğünden çok daha fazlasını hatırladığını bilmemektedir. Ve Thomas artık söyledikleri tek kelimeye bile inanmayacaktır!


 


Gerçek dehşet verici olacak.


Thomas Labirent’i yenmiş, Alev’de hayatta kalmıştır. Arkadaşlarını kurtarmak için her türlü riski göze alacaktır. Ancak bu kâbusu sona erdirecek tek şey, gerçeğin ta kendisidir.


Artık yalan yok.


 


LABİRENT: ÖLÜM EMRİ


 


Ani bir patlamayla sonun geldiğini sandılar. İsyan kurulmadan, Kayran inşa edilmeden ve Thomas, Labirent'e girmeden önce bir güneş patlaması dünyayı vurmuş, insan nüfusunun çoğunu öldürmüştür. Ancak en kötü günler henüz yaşanmadı. Mark ve Trina o yıkımdan sağ çıkmayı başarmıştır. Ama şimdi bir virüs hızla yayılmaktadır; insanları cinnete ve cinayete sürükleyen bir virüs.


 


Tedavi yok. Kaçış yok. İki genç, hayatta kalmayı başarabilirlerse insanlığın geri kalanını kurtarmanın bir yolunu bulabileceklerine de ikna olurlar. Çünkü bu yeni, yıkılmış dünyada her yaşamın bir bedeli vardır. Ve bazıları için ölünüz, dirinizden daha değerlidir. Son aslında sadece bir başlangıçtır.


 


LABİRENT: VİRÜS KODU


 


Yalanlar açığa çıkacak.


Gizemler çözülecek.


Taraflar belirlenecek.


Gerçeklere siz bile hazır olmayabilirsiniz…


 


Dünyanın sonu geldi: Yeryüzü kavruldu ve insanlık salgın hastalığın pençesinde. Kaosun ortasındaysa her şeyi değiştirme gücüne sahip biri var: Thomas. Bu, Thomas'ın ve sadece kendisinin yıkabileceği labirenti inşa etmesinin öyküsü.


(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 1976

Ebat : 14x21

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 4

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Eşsiz.

Okuma alışkanlığımı kazanmamı sağlayan en mükemmel distopya.

02.07.2019

Çok beğendim

Bu seriyi bir hafta gibi bir sürede bitirdim.Kitap akıcı ve okumaya başlayınca duramıyorsun(bu serinin yazarının diğer bir serisine başladım serinin adı Hayat Oyunu umarım bu seri kadar güzeldir)

25.04.2019

tavsiye ederim

harika bir kitaptı açıkça bayıldım kesinlikle alın.

15.07.2018

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız