Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Onlar Bizi Hiç Aldatmadı Ki
Onlar Bizi Hiç Aldatmadı Ki

Onlar Bizi Hiç Aldatmadı Ki

Yayınevi : Ka Kitap
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786056460265

Onlar Bizi Hiç Aldatmadı Ki Kitap Açıklaması


AKP iktidarı boyunca Tayyip-Abdullah-Fethullah üçlüsü hakkında yüzlerce yazı yazdım. İşin ilginç yanı, Tayyip yazılarım daha da eskiye dayanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde kendisiyle ilgili epeyce yazım vardır. O yazıların tamamını fazlasıyla hak etmiştir.

Bu kitapta yazılarımdan bir demet bulacak ve "Bu şahısları" taaa yıllar öncesinden nasıl "keşfetmiş" olduğumu göreceksiniz! Bunlar Türkiye'yi gerici, İslamcı, ama vurgun, hırsızlık ve rüşvetin özgür olduğu bir ülkeye dönüştürdüler. Kendi ilkel kafa yapılarına uygun bir ülke yaratma yolunda epeyce mesafe aldılar.

Ülkemizin bölünmesine iktidarlarının ilk gününden başlayarak yol verdiler. "Türklük" kavramını yok etmeye kalkıştılar.Geçmişte de böyle idiler.Şimdi okuyacağınız yazılar bunun kanıtıdır.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ka Kitap

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Süper

İsminden de anlaşılacağı üzere, bu üçlünün aslında başında neyse şimdi de o olduğunun kanıtı. Her zaman ki gibi süper Emin Çölaşan kitabı.

26.10.2014

Süper

Emin abinin eski köşe yazılarından çeşitli derlemelerin yapıldığı süper bir kitap. Bir kere şurası kesin, onlar aslında hep aynıydılar, sadece halk onları görmek istediği kılıfa soktu.

25.10.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.