Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sakın Vazgeçme

Sakın Vazgeçme

Sakın Vazgeçme

Farkındalık Atölyesi

9/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Emrah Yolaç
Yayınevi :

Sola Unitas

Standart Teslimat
28 - 03 Kasım
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786059692588


Hiçbir şey için geç değil!
Onlar yaptılar, isterseniz siz de yaparsınız.
Sakın vazgeçmeyin!
Sakın Vazgeçme’nin ana fikri, “Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır.” Önermesini merkeze alarak, aslında her birimizin kendi yaşamlarımıza, yeterince istersek ve gerçekten emek sarf edersek arzu ettiğimiz doğrultuda yön verebileceğimizi anlatmaktır.
Tabi tüm bunları yaparken kendimizi keşfederek, doğrulardan vazgeçmeyerek ve yanlışlarda ısrar etmemeyi öğrenerek…
Size meydan okuyorum çünkü bu kitapta alışılmış ve sıradan yöntemlere rastlamayacaksınız. Akademik kaynaklarda anlatılan kolay erişilebilir teorik öğretilere bağlı kalmayacak ve bu bilgileri tekrar etmekten ziyade, sanat, spor, siyaset, iş yaşamı ve felsefe alanlarında öne çıkan, kamuoyunun büyük çoğunluğu tarafından başarılı ve etkili liderler olarak kabul edilen, “vazgeçmeyen” sıra dışı kişilerin hayat hikâyelerini; özgün yöntemlerinin ortaya çıkış sebepleri ile birlikte “Neden, nasıl ve niçin?” sorularına bağlı kalarak derinlemesine görecek, etraflarında yarattıkları etkileri onları yakından tanıyan kişilerden dinleyeceksiniz. Bu örneklerden öykünüp cesaretlenerek kendi özgün yönteminizi bulacak ve özünüzü keşfederek yaşamınızın aslında halen yazılmakta olan bir hikâye olduğunu ve bu hikâyeyi gerçekten istediğinizde değiştirilebileceğinizi, iç aydınlanmanızı gerçekleştirerek fark edeceksiniz.

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 13,5x21

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 1

Sakın Vazgeçme

Hiçbir şey için geç değildir. Kurtar kendini. Sakın Vazgeçme. Sadece an var. Ötesi yok. Öncesi yok. Sonrası yok. Tekrarı yok. Çok geçmeden kurtar kendini! Sakın Vazgeçme! Sakın Vazgeçme ile tanıştıktan sonra yepyeni bir güne uyandım. Artık ne geçmişte ne de gelecekte yaşıyorum sadece Anı yaşıyorum. Bu kitabı ciddiye alırsanız hayatınız değişecek. Benim ömür sahneme çok katkı sağladı. İyi ki hayatımıza dokundunuz. Teşekkürler Emrah Yolaç, nice okuyuculara, nice kitaplara.

23.08.2017

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.