Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Son Yara Bandı

Son Yara Bandı

Son Yara Bandı

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9789756197455


Yara 'Deri'nde Değil Çok 'Derin'de!..


Psikolojik danışman ve rehber olan Bora Serhat Çelik'in 3. kitabı olarak kaleme aldığı, teknik detaylarını yukarıda paylaştığımız 'Son Yara Bandı' isimli eser, yüz binlerin; hem fikir - hem okur olacağı ilaç gibi. Kişisel gelişim olarak kategorize edilecek olan bu çalışma, bir tedavi fikri aslında.

Psikoloji ve kişisel gelişim okuyucularından başka, daha 'iyi' olmak isteyen, kalbi ve aklı yara almış kimseler için yazıldı. Okuyucusunu yüreklendirirken iyileştiren bir eser.

Bizce bu kitabın dağıtımı eczanelere de yapılmalı. Doktorlar reçetelerine eklemeli. Hasta ziyaretine kolonya, çiçekten başka 'Son Yara Bandı' ile gidilmeli. Canı yanan çocuğa 'öpeyim geçsin' demekten başka birkaç sayfa okumalı. Tok karna, aç kafaya sayfaları karıştırılmalı. İlaç prospektüslerinin anlaşılamaz cümleleri yerine kitaptan alıntılar konulmalı.

Bundan başka...

Canı gerçekten sıkılan, bu hayatla ne yapacağını bilemeyen, kendisiyle uğraşan, cümlelerine sık sık: 'Aslında ben' diye başlayıp devamını getiremeyen, 'acaba'sı bol konuşan, onun bunun işine koştururken kendine boş vermiş hisseden arkadaşlar da faydalanmalı.

Çünkü bu kitap müthiş bir tedavi.Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kashna Kitap Ağacı

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 192

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!