Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sosyal Ağlar Tarihi

Sosyal Ağlar Tarihi

Sosyal Ağlar Tarihi

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Buğra Ayan
Yayınevi :

Abaküs Kitap - Dijital Pazarlama Dizisi

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786059129534


"Günlük hayatın hiyerarşik, sıradan ve onu bir köşeye atan sisteminden bunalan bireyler, Facebook'un tasarladığı sanal dünyada 'dijital bir nefes' alıyorlar. Bu açıdan bakıldığında Facebook; bugün bir sosyal ağın ötesinde, tüketim toplumunun doğurduğu kimlik bunalımında can çekişen birey için, narkoz görevi gören dijital bir sakinleştirici olarak da görülebilir."

Bu çalışmada, dünyanın farklı noktalarında ortaya çıkan sosyal ağların gelişimleri anlatılmıştır. Kitapta yer alan sosyal ağlar arasında; farklı yaş gruplarına, sosyal sınıflara, dinlere veya kültürlere hitap eden platformlar yer almaktadır.

Çalışma hazırlanırken, 500'ün üzerinde sosyal ağ yakından incelenmiş ve kitapta, bu ağlar içerisinden diğerlerine göre daha farklı hikâyelere sahip olan 250'ye yakın platforma yer verilmiştir.

Kitap; sosyal ağlara merak duyan, geçmişten bugüne farklı sosyal ağların nasıl oluştuğunu, bu yolculuğun güzellikleri ve zorlukları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler içindir.

Özellikle kendi girişimlerini, sosyal ağ projelerini yapmak isteyenler için kitabın içeriği yol gösterici olacaktır. Bu kitap ayrıca, İletişim Fakültesi öğrencilerine referans kitap olma özelliği taşımaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 432

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Abaküs Kitap

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 432

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Farkındalığı arttıran kitap

Kitabın dili teknikten uzak olduğu için her kesimden, farklı uğraşlardan gelen kişilerin de anlayabileceği şekilde; hal böyle olunca kitabı okurken günümüzün olmazsa olmazı sosyal ağlar, kuruluş amaçları, geldikleri noktalar ve hataları, bu alandaki vizyonunuzu geliştirmede oldukça yardımcı olacak gibi görünüyor.

02.02.2017