Kobo Glo HD, daha fazla konfor, kolaylık ve taşınabilirlik istediğinizde, bildiğiniz ve sevdiğiniz okuma deneyiminiz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Kişiselleştirilebilir yazı tipleri, ebatlar ve kenar boşlukları ile en net, gerçek bir kitaba en çok benzeyen 6 inç HD Carta E Ink konforlu dokunmatik ekranın keyfini çıkartın. Yansıma engelleyici ekranla doğrudan güneş ışığında ve tam ayarlanabilir yerleşik Konfor Işığı sayesinde tamamen karanlıkta okuyun. Kobo Glo HD, ciltli bir kitaptan daha hafiftir ve binlerce eKitap depolamanıza olanak sağlar. Gittiğiniz her yere tüm kitaplığınızı birlikte götürün ve istediğiniz zaman 4 milyondan fazla katalog içinden yeni kitaplara kolayca erişin. 2 aya kadar pil ömrü sayesinde, tek bir şarjla bir eKitabın tamamını okuyun ve şarj aletini yanında taşımamanın keyfini çıkartın.


Kobo Glo HD sadece Kobo Glo HD aksesuarları ile uyumludur.
*Kişisel kullanıma bağlıdır.
+ Ürün Detayına Git!

Okuma Deneyiminizi Zenginleştirin

Kullanımı kolay bu eOkuyucu, zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz okuma deneyiminiz için mükemmel bir tamamlayıcıdır! Kobo Glo HD ile daha fazla konfor, kolaylık ve özelleştirilebilirliğin keyfini çıkaracaksınız. Basılı kitap okuma deneyimi sağlayan 6" HD E Ink dokunmatik ekran ile cihazınızı asla elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Özelleştirilmiş ve Konforlu

Gözleriniz yoruluyor mu? İlave konfor istediğinizde 48 yazı boyutu arasından ve bütünüyle kişiselleştirilmiş okuma deneyimi aradığınızda 11 farklı yazı tipi arasından seçim yapın. Parmaklarınızın ucundaki ayarlanabilir kenar boşlukları, pasajları vurgulama, not yazma imkanı ve yerleşik bir sözlük ile, Kobo Glo HD okuma deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımanıza olanak sağlar. İlave olarak, yansıma engelleyici ekranla doğrudan güneş ışığında veya tam ayarlanabilir yerleşik ComfortLight ışığı sayesinde tamamen karanlıkta okuyun.


İlgili Öğeler

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.