Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


1. D&R’ın Sosyal Medya hesapları üzerinden gerçekleştirilen ‘‘Kral Şakir Çizim’’ yarışması 04.02.2021 21:00 - 09.02.2021 23.59 tarihleri arasında Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Çizim atölyesi ise 13 Şubat Saat 12:00’de Zoom üzerinde gerçekleşecektir.

2. Kral Şakir serisi karakterlerinden birinin çizimini yapıp #KralŞakirSeniArıyor etiketi ile paylaşan 6-12 yaş grubundaki çocuklar arasından 25 kişi çizim atölyesine katılma ve imzalı kitap kazanma hak kazanacaktır. Çizimlerin değerlendirilebilmesi için yarışmaya katılanların sosyal medya hesaplarının herkese açık olması gerekmektedir.

3. Yarışma sonunda Varol Yaşaroğlu’nun jüriliğinde, belirtilen etiketle paylaşılacak çizimler arasından kazanan olarak belirlenecek 25 kişiyle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Kazanan olarak belirlenecek 25 kişiye Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş.’nin belirlediği imzalı kitap ve atölyeye katılma hakkı ödül olarak verilecektir.

4. Kazananlar 12 Şubat 2021 tarihinde seçilerek D&R sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır ve yarışmayı kazananlara direkt mesaj yoluyla ulaşılacaktır.

5. Yarışmaya 6 ile 12 yaş arasındaki bütün çocuklar katılabilir. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

6. Kampanya'ya katılanlar Kampanya Katılım Koşulları’nı peşinen kabul etmiş sayılırlar. Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’nda değişiklik ya da kampanya iptali hakkını saklı tutar.

7. Yanlış ya da eksik verilen adres, kişinin adreste bulunamaması gibi sorunlardan Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. sorumlu değildir ve bu kişilere tekrar gönderim yapılmaz.

8. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

9. 18 yaşından küçükler yarışmaya veli onayıyla katılabilirler. Yarışmaya katılanlar gerçekleşirilecek atölyenin görüntülerinde yer alacakları için görüntülerinin sosyal medyada paylaşım hakkını D&R’a vermiş sayılacaktır.

10. Bir önceki madde yarışmaya katılmış herkes için bağlayıcıdır ve itiraz hakkı barındırmamaktadır.

11. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar, kazansalar dahi ödülleri teslim edilmez.

12. Bir kişinin herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalıştığının tespit edilmesi durumunda, kişi ödül kazansa dahi ödülü iptal edilir.

13. Yarışmaya katılan ve fotoğraf yollayanlar fotoğrafların Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. tarafından kullanılmasını peşinen kabul etmiş sayılır.

14. Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. yarışmaya katılan fotoğraflardan hiçbir ticari gelir elde etmeyeceğini taahhüt eder.

15. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

16. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

17. Bu kampanyaya Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. ve Co.Brand çalışanları katılamazlar, katılıp kazansalar dahi ödül alamazlar.

18. Olağanüstü bir durumun meydana gelmesi halinde ve/veya yarışmaya yeterli sayıda ve nitelikte katılım olmaması durumunda D&R yarışmayı sona erdirme, sürelerini uzatma, kısaltma veya koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Bu durumlarda D&R’ın herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır.

18. Yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.