Miles and Smiles’a özel D&R’da 200mil

  Kampanya D&R mağazalarından ve dr.com.tr adresinden 1 Nisan - 28 Mayıs 2019 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan HEMEN KATIL butonuna tıklanmalı veya D&Rmil yazarak 3340’a SMS gönderilmelidir.

Kampanya  dahilinde Miles&Smiles üyesi D&R mağazalarında ve dr.com.tr’den ve Garanti Bankası pos cihazı ile tek seferde gerçekleştirilen ilk 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde ekstra 200 mil verilecektir.

Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 200 ekstra mil kazanabilir.

Kampanyaya Miles&Smiles kredi kartı ve Miles&Smiles Business  kredi kartı dahildir.

Kazanılan ekstra miller 31 Mayıs 2019 tarihi itibari ile kesilecek ilk ekstrenize  yansıyacaktır, kazanım durumu hakkında BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden takip yapılabilir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti Bankası posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Kampanyaya ek kartlar ve Miles&Smiles sanal kartlar dahildir.

Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.