Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tamamen Sağlıklıyım

Tamamen Sağlıklıyım

Tamamen Sağlıklıyım

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8697450054169

Uzm. Dr. Başak Bingöl Çakırlı TAMAMEN SAĞLIKLIYIM KİTABI ŞİMDİ DE CD HALİNE DÖNÜŞTÜ…


 


2015 yılında Tamamen Sağlıklıyım adli bir kitap yayınlayan Uzm. Dr. Başak Bingöl Çakırlı aynı adını taşıyan anlatım Cd’si ile sağlıkla ilgili detaylı bir mesaj veriyor.


Kişiye özel tedavi programları oluşturan Bingol,İnsanın fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutu olan bütünsel bir varlık olduğuna inandığını vurguluyarak şöyle diyor:’’. Fiziksel bedende yaptığım tedavilerin yanında zihinsel, duygusal ve ruhsal olmak üzere bütünsel tedaviler yapıyorum. Hastalarıma ‘Neyiniz var?’ diye sorduktan sonra ‘Ne oldu da hastalandınız?’ diye de sorarak hastalıklarının altında yatan nedenleri de araştırıyorum.’’


1974 yılında Ankara’da doğan Uzm. Dr. Başak Bingöl Çakırlı 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Biyokimya Bölümünde uzmanlık eğitimimi tamamlamış.Daha sonra 2012 yılından itibaren doğal tedavilerle ilgilenmeye başlamış. 2012-2015 yı lları arasında Biyorezonans Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde Biyorezonans, Psikokinezyoloji, EFT(Emotional Freedom Technique) eğitimleri, 2014 yılında Yaşar Üniversitesi’nde Yoga ve Meditasyon Eğitimi ve 2015 yılında Gazi Üniversitesi Hastanesi’nden Akupunktur Uygulama Sertifikası alan Bingöl. Halen İzmir Mavişehir’deki muayenehanemde hastalarımı tedavi etmekte.Koruyucu hekimlikte ve süregen(kronik) hastalıkların tedavisinde, klasik tıpta yapılan tedavilerin yanında tamamlayıcı tıp tanı ve tedavi tekniklerini kullandığını da sözlerine ekleyen Uzm. Dr. Başak Bingöl Çakırlı.sözlerine şunları ekliyor:


 


"'Tamamen Sağlıklıyım' adlı kitabımı 2015 yılında çıkardım. Bu kitabın genişletilmiş ikinci baskısı piyasaya çıkmak üzeredir. Bu kitaba bir de CD ekledim. CD’de sağlıkla ilgili olumlu mesajları kendi sesimden sizlere ulaştırmak istedim."


 


 

Disk Türü : CD

Disk Sayısı : 241

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.