Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Call Of Duty Modern Warfare 3 PS3

Call Of Duty Modern Warfare 3 PS3

Call Of Duty Modern Warfare 3 PS3

Marka :

Activision

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 5030917096761


Yılın en çok beklenen oyunu ve bugüne kadar yapılmış en epik Call of Duty® oyunu olan Call of Duty®: Modern Warfare® 3 8 Kasım'da dünyanın dört bir yanında satışa sunulacak ve farklı oyun stillerini destekleyen yeni özelliklere sahip; yüksek tempolu, sıcak çatışmalara odaklanarak çıtayı yükselten bir çokluoyuncu deneyimi sunacak. Call of Duty: Modern Warfare 3'ün çokluoyuncu modlarında oyuncular özel olarak hazırlanmış Saldırı Paketleri ve Silah Uzmanlık Sistemleri sayesinde yaşayacakları deneyimi kendileri belirleyecekler.

Call of Duty camiası için hazırlanan Call of Duty® Elite servisini kullanan Modern Warfare® 3 çokluoyuncu deneyiminde devrim yaratacak yeni sosyal ve rekabet özellikleri sunuyor. Oyuncular Call of Duty Elite konsol uygulaması sayesinde istatistiklerini görebilecek, arkadaşlarına bağlanıp savaşabilecekler. Modern Warfare 3 oyuncuları ayrıca oyun içinde Facebook arkadaşlarını ve diğer Elite üyelerini görebilecekler, bu sayede sosyal ve rekabete dayalı oynanış yeni bir çehre kazanmış olacak. Ayrıca, ilk defa, oyuncular oyunda kendi silah ve ekipman yüklemelerini kullanabilecek, gerçek ödüller için günlük yarışmalara katılabilecekler. YEPYENİ SALDIRI PAKETLERİ: Yeni Saldırı Paketleri sayesinde öldürüş serileri farklı oyun stillerini ve yetenek seviyelerini ödüllendirmek üzere yeniden tasarlandı. Artık oyun modundaki görevler, Puan Serisi ilerlemenize sayılacak. Artık puan serisi kazanmak için tek yol düşman öldürmek olmayacak.

Bu sayede puan serileri daha farklı oyun stillerine uygun olarak elde edilebilecek:

Hücum Saldırı Paketi - Bu paketteki puan serisi zincirlenir ve aynı Call of Duty®: Modern Warfare® 2'de olduğu gibi daha direkt zararlar için tasarlanmıştır (Predator, helikopter vs). Öldüğünüzde seri sıfırlanır.

Destek Saldırı Paketi - Bu paketteki puan serisi zincirlenmez. Ancak seri öldüğünüzde sıfırlanmaz. Seriler daha destek odaklıdır (UAV, Counter UAV, SAM turret vs)

Uzman Saldırı Paketi - Bu paketteki puan serisi usta oyuncular için tasarlanmıştır. Ödüller ek perkler şeklinde sunulur. Oyuncular puan serisinde ilerledikçe ek perkleri açabilirler. Bu perkler ölene kadar aktif kalır.

YENİ SİLAH GELİŞİMİ DERECE SİSTEMİ: MW3'te silahlarınız gelişir

Modern Warfare 3 özel kuvvetler tarafından kullanımda olan veya saha testlerinde kullanılan 40'tan fazla yüksek hızlı silaha sahiptir:

Birincil: SMG, LMG, Keskin Nişan Tüfekleri, Pompalı Tüfekler ve İsyan Kalkanları

İkincil: Makineli Tabancalar, El Tabancaları ve Bombaatarlar

Yeni silah gelişimi, silahlar için açılan özellikleri (eklentiler, dürbünler ve kamuflajlar) ve silah uzmanlıklarını geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Silah Uzmanlığı sayesinde oyuncular silahlarına yeni özellikler kazandırabilirler. (Bunlardan bazıları silah sınıflarına özeldir)

YENİ OYUN MODLARI

Oyuncuların en sevdikleri oyun modları geri dönerken (Free-for-All, Team Death, Match, Domination, etc.), yeni oyun modları da Modern Warfare® serisiyle tanışıyor:

Kill Confirmed - Öldürülen oyuncuların künyelerini toplayın. Diğer takımın künyelerinizi toplamasına engel olun.

Team Defender - Bayrağı kapın ve bayrak taşıyıcısını koruyarak takımınızın puanını arttırın.
....


Yorumlar 1

En iyi savaş oyunu

Modern dünyada geçen en iyi savaş oyunlarından, senaryosu kısada olsa bir çırpıda oynadım ve bitirdim

01.03.2012

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız