Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gran Turismo Sport PS4

Gran Turismo Sport PS4

Gran Turismo Sport PS4

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 0711719832652

 


GT Sport Standart + Edition


   


 


 


 


Oyun Adı: GT Sport
Tür: Yarış Simülasyonu
Platform: PlayStation®4 (Exclusive)
Release Date: 18 Ekim 2017
Lokalizasyon: Türkçe Menu
Çoklu Oyuncu Desteği: 2 kişi + (Çevrimiçi Oyun Modları)


 


 


 


 


 


 


İlk kez PlayStation 1 formatında 1997 yılında satışa çıkan yapımın mazisi yaklaşık 20 sene…


 


 


 


Bu 20 sene boyunca PlayStation’ın birçok platformuna toplamda 13 farklı oyun çıktı. Şimdi PS4 formatına ilk kez ana serinin 7. oyunu olan GT Sport 18 Ekim tarihinde hayranlarıyla buluşmak için hazırlanıyor.


 


 


 


 


PlayStation’ın ve oyun dünyasının en popüler ve en gerçekçi yarış simülasyonu oyunu olan Gran Turismo serisi, PS4 oyun formatına yeni oyunu “GT Sport”u 18 Ekim 2017 tarihinde, dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunmaya hazırlanıyor. PS4’ün ilk Gran Turismo oyunu…


 


Oyun Modları


 


Campaign


 


Sport


 


Online


 


Arcade


 


Brand Central Scapes 


4K HDR & PSVR


 


GT Sport, 4K HDR özelliği sayesinde oyunculara tam bir görsel şölen sunacak. PSVR uyumluluğu sayesinde, oyunun belirli bölümlerini PSVR özelliği ile oynayabileceksiniz.


 


 


 


Scapes


 


1.000 adet farklı “landscape” bulunacak. Yani oyunun foto mod özelliği sayesinde 1.000 farklı dış mekânı, arka planınız yaparak, dilediğiniz araç modelini seçerek, istediğiniz gibi fotoğraflar çekebilirsiniz.


 


140’tan fazla etap bulunan oyunda, motor dünyasının tüm markalarını bulabilirken, kariyer modu, tekli yarış modları, çevrimiçi oyun etkinlikleri ve daha birçok yeni özellikler de bulunacak. Dilerseniz zamana karşı, dilerseniz ikiye ayrılmış ekranda arkadaşınızla birlikte yarışın. GT Sport, sizlere en gerçekçi yarış deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Peki ya siz bu deneyim için hazır mısınız?


 


 


 


 


 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!