Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


GTA V PC

GTA V PC

GTA V PC

Marka :

Rockstars

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 5026555063890


Geri Dönen Oyuncular İçin Özel İçerikler
Rockstar Games, oyunu PC'de de oynayıp Los Santos ve Blaine County'nin daha yeni ve daha detaylı bir versiyonunu tecrübe eden sadık Grand Theft Auto V oyuncularını ödüllendirmek için, sadece PlayStation 3 ve Xbox 360'tan geri dönen oyunculara yönelik çeşitli özel öğeler sunuyor. Özel öğelerin her biri, bu oyuncuların oyunun muazzam dünyasını yeni ve heyecan verici yollarla tecrübe etmesi için tasarlanan etkinliklerle bağlantılıdır. Geri dönen oyunculara yönelik özel içeriğe erişim kazanma konusunda daha fazla bilgi edinmek için, lütfen rockstargames.com/V/bonuscontent adresini ziyaret edin.

Mevcut Gta Onlıne Karakterinizi Transfer Edin
PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One'daki mevcut oyuncular, Grand Theft Auto Online karakterlerini ve ilerlemelerini PC'ye aktarabilecek. Daha fazla bilgi için, lütfen rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer adresini ziyaret edin.

Yorumlar 9

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Online

Ben oyunu sipariş ettim ve bekliyorum. Oyun güzel ancak bir sorum var. Bu CD sayesinde online oynayabiliyor muyuz?

06.12.2016

Mükemmel

Şimdi aldım ve sabırsızlıkla bekliyorum umarım çabuk gelir

17.11.2016

fiyat ve kargo çok cazip

çok almak istiyorum. Acaba yılbaşında düşer mi daha? kargo da bedavaymış. Şimdi tekrar başlarsam hayat offline olacak biliyorum. Daha önce 2 kere aldım :D Fiyatı da uygun aslında umarım daha da çıkmaz

10.11.2016