Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Erkek Çocuk Oyuncakları
Kız Çocuk Oyuncakları
Unisex Oyuncaklar
Aile Oyunları
 
Oyuna 0'dan Başlayanlar İçin
Kutu Kutu Pense
Çocuk Puzzleları
Çünkü Öğrenmek Güzeldir
En İyi Oyun Arkadaşın
Minik Eller Sahnede
Puzzle Parçaları
Tak Takıştır
En Kıymetlinize
Birleştir Oyna
Peluşlar
Deney Setleri
Hem Küçüklere Hem Büyüklere Educa Puzzle
Craft Arts
Okey Mi Zar mı Atarsınız
Çocuk Ruhunu Yaşatanlara
Sabır , Zeka , Meditasyon
Eş Dost Kutu Oyunları
Yeni Çağın Oyuncakları
Hedefi 12'den Vurun

D&R İlk Oyuncak Fuarıyla 7'den 70'e Hayalleri Tazeliyor!

Yenilikçi bakış açısıyla kültür ve eğlence dünyasında fark yaratan D&R, ilk oyuncak fuarına herkesi davet ediyor. Devamını Oku

Fuarda, farklı türlerdeki oyuncak ve hobi malzemesi ürünleri özel bir seçkiyle bir araya getiriliyor. Dünyaca ünlü, onlarca markanın imzasıyla piyasa sunulan ürünler, beklentilerinizin ötesine geçerek hayallerinizi gerçekleştiriyor. Kültür, sanat ve eğlence dünyasına dair yenilikleri ve en son trendleri ayağınıza getiren oyuncak fuarına uğramadan geçmeyin!

Oyuncak Fuarından Sizin İçin Özel Oyuncaklar

Oyuncak fuarı sayfası, onlarca farklı tür oyuncağı tek bir çatı altında buluşturuyor. Söz konusu özel oyuncakları incelerken onları elinize alacağınız anı iple çekeceksiniz. Birbirinden özel ürünler sayesinde çocukların oyun zamanları da yetişkinlerin kendilerine ayırdıkları dinlenme ve eğlenme saatleri de çok daha keyifli bir hal alacak.

Yaratıcı tasarımlara sahip oyuncakların bir araya geldiği oyuncak fuarında; eğitim ürünlerinden kutu oyunlarına, puzzle'lardan sanat ve beceri oyuncaklarına kadar farklı kategoriye ait sürpriz ürünler yer alıyor. Öğretici, eğlendirici ya da hobi amaçlı bu özel oyuncaklar size bambaşka dünyaların kapılarını aralarken bir yandan da hayal dünyanızı genişletip yaratıcılığınızı geliştirecek.

En yeni ve en iyi oyuncakların boy gösterdiği D&R Oyuncak Fuarı, sürpriz indirimlerle de yüzünüzü güldürüyor. Pek çok farklı ürün için uygulanan % 50'ye varan indirimler sayesinde kişisel hobi ve eğlence dünyanızı bütçenizi aşmadan da zenginleştirebilirsiniz. Seçili oyuncak çeşitleri için geçerli olan indirimlerden faydalanarak hem kendinize hem de sevdiklerinize sevimli ve eğlenceli hediyeler satın alabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Oyuncaklar

D&R Oyuncak Fuarı'nda 7'den 70'e herkesi mutlu edecek oyuncak çeşitlerini bulabilirsiniz. İsterseniz oyun hamurları, deney setleri gibi eğitici - öğretici oyuncaklarla çocuklarınızın zihinsel ve motor gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Ya da farklı kahramanlara ait peluş oyuncaklardan bebek oyuncaklara, robotlara, arabalara kadar birbirinden kaliteli ve eğlendirici oyuncaklar arasından tercih yaparak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Farklı ebat ve parça sayısına sahip puzzle modelleri arasından çocuğunuzun yaşına uygun bir ürünü seçerek onun güzel bir hobi edinmesine de yardımcı olabilirsiniz. Sadece çocuklar için değil yetişkinler için de birbirinden güzel puzzle'lar oyuncak fuarındaki yerini alıyor. Dünyada oldukça kalabalık bir hayran kitlesine sahip olan bu hobiye ait ürünler, en özel markalara ait yepyeni modelleriyle oyuncak fuarında sizleri bekliyor. Aynı şekilde çocuğunuzla beraber oynayabileceğiniz, hayal gücüne odaklı bambaşka oyuncaklar da yine oyuncakseverlerin beğenisini kazanıyor.

"Her yaşa ve herkese göre oyuncak" mottosuyla hayata geçirilen oyuncak fuarında, çocuk ruhunu her daim yaşatan büyükler de unutulmuyor. Onlarca farklı kutu oyunu, kalabalık arkadaş ve aile gruplarıyla birlikte geçirdiğiniz saatlere biraz daha renk ve eğlence katmak için sizi bekliyor. Dünyada son derece popüler olan çok sayıda yeni kutu oyunu, yetişkinler için eğlenceli oyun ihtiyacını karşılamakla kalmıyor, hafızalara kazınacak unutulmaz ve bol kahkahalı anılar da yaratıyor. Bunun yanında, dart gibi artık klasikleşmiş pek çok farklı oyuncak da dünyaca ünlü markaların imzasıyla beğeninize sunuluyor. Herkes için en iyi oyuncak düşüncesiyle kurulan D&R Oyuncak Fuarı'nda yer alan birbirinden özel oyuncakları çocuğunuz ya da kendiniz için olduğu kadar sevdikleriniz için hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Her beğeniye hitap eden şaşırtıcı ve eğlenceli oyuncaklar arasında aradığınız hediyeyi bulmanız işten bile değil. Bu oyuncaklar, kendini genç hisseden, içindeki çocuğu yaşatan herkesin yüzünü güldürmeyi garanti ediyor!

Oyuncak fuarına özel avantajlar eşliğinde D&R ayrıcalığıyla sahip olabileceğiniz birbirinden renkli oyuncaklar çocuklarınızla ve sizinle buluşmak için sabırsızlanıyor.