200 TL ve Üzeri Alışverişe 40 TL D&R ParafPara ve chip-para Hediye! (26-29 Mart)

Kampanya Koşulları

• Axess ve Paraf’a özel 26-29 Mart 2020 tarihleri arasında D&R mağazalarında ve dr.com.tr’de tek seferde yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişinize 40 TL chip-para veya ParafPara sunulmaktadır.

• Kampanyadan kazanılan chip-para ve ParafPara’lar sadece D&R Mağazalarında harcanabilir, dr.com.tr’de harcanamaz.

• Chip-para, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 12 Nisan 2020 tarihine kadar sadece D&R mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.

• Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.

• Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “DR” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir.

• Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir.

• Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

• Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri asıl ve ek kartları ile bir defa en fazla 40 TL chip-para ve ParafPara kazanabilir.

• Chip-para, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

• İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.

• Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

• ParafPara Kampanyasına katılmak için alışveriş yapmadan önce DR yazıp 3404’e SMS gönderilmesi veya Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklaması gerekmektedir.

• Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Alışverişlerin mutlaka kayıt olduktan sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyadan geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan işlem hangi kart ile yapılırsa ödül ParafPara o karta yansıtılmaktadır.

• Kampanya sadece D&R mağazalarında Paraf POS’larından gerçekleştirilecek işlemlerde uygulanacaktır. Kazanılan ParafParalar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir. Kampanyadan kazanılacak olan ParafParaların son kullanım tarihi 12 Nisan 2020’dir. Kullanılmayan ParafParalar 13 Nisan 2020 tarihinde geri alınacaktır. ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır. Kazanılan ParafParalar sadece yine D&R Mağazalarında kullanılabilecektir.

• Kampanyadan yararlanabilmek için işlem yapılan POS’un Paraf POS’u olması gerekmektedir. İşlem yapılan POS’un Paraf POS’u olması sorumluluğu işlem yapılan D&R Üye İşyerine aittir.

• Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler ile iptal, iade ve transfer işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmayacaktır. Kampanyamızda üst limit 100.000 TL olarak uygulanmaktadır. Axess ve Paraf’a özel 1 Ocak – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında D&R mağazaları ve www.dr.com.tr ’de alt limitsiz vade farksız 2 ve 3 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 ve 7 taksit sunulmaktadır.

• Kampanyaya Paraf, Parafly , Parafree, Paraf Business/Paraf Esnaf/Paraf Kobi (ticari kartlar), ek kartlar, sanal kartları, Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess ve HalkCard’lar kampanyaya dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. Akbank 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir. Halk Bankası kartları için kampanya limiti 250.000 TL olarak uygulanmaktadır. Bu tutarın üzerindeki işlemler kampanyaya dahil olamayacaktır. Akbank T.A.Ş., Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. AŞ. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı Bilgi için www.parafcard.com.tr, www.axess.com.tr

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.