Plaj Ürünleri

Yaz aylarının bu denli sevilmesinin en büyük nedeni plajda geçirilen vakit değil de nedir? Pek çoğumuz yıl boyunca kumlara serilip denizle kucaklaşacağımız o anı bekliyoruz. Hele ki büyük şehirlerin bitmek bilmez telaşında koşuşturma içinde yaşayanlar için en büyük motivasyon kaynaklarından biri kuşkusuz bu plaj planları… Artık yaz geldiğine göre yola çıkmaya hazırsınız demektir. Peki, plaj için hazırlıklarınız tamamlandı mı? Devamını Oku

dr.com.tr’nin plaj ürünleri sayfasında plajda geçirilecek saatlerinizi biraz daha eğlenceli kılmak için aradığınız her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Eğlencenin yanı sıra plajdaki zamanınız boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz, bir başka deyişle bu zamanlarda hayatınızı kolaylaştıracak ürünler de yine bu sayfada yer alıyor. Dolayısıyla plaja gitmeden önce dr.com.tr’yi mutlaka ziyaret etmeli, kendinize kapsamlı

Plajda yanınızda olması gerekenler

Öncelikle plajda hayatınızı kurtarabilecek ürünlerle başlayalım… Waterproof tablet ve telefon kılıfları bu anlamda en çok tercih edilen ürünler arasında. Siz de bu kılıfları tercih ederek, deniz kıyısında teknolojik ürünlerinizin suya maruz kalmasını önleyebilirsiniz. Sudan korumanız gereken diğer eşyalarınız içinse Pape’in su geçirmez ürünlerinden satın alabilirsiniz. Özellikle el çantası gibi olan ve rengârenk seçenekleriyle dikkat çeken silikon Pape çantalar bu yaz plajlarda sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Siz de anahtarlarınızı, kartlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmek isterseniz, kendinize bu çantalardan edinmeyi ihmal etmeyin.

Şimdi gelelim plajdaki saatlerinizi biraz daha eğlenceli kılacak ürünlere… Son yıllarda havuz ve plajların olmazsa olmazı olan flamingo, kuğu, donut gibi şekillerdeki şişme ürünler bu yaz da oldukça popüler. Siz de bunlardan alarak uzun uzun denizin keyfini sürebilir, dahası sosyal medyada paylaşmak üzere çok güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Bu şişme botların tavuskuşu, ördek, pizza, dondurma, ananas, çiçek, denizkızı şekilli olanları da şüphesiz yaz boyunca sıkça karşımıza çıkacak. Bu yazın bir diğer favorisi ise şişme içecek botları olacak. Yine farklı farklı şekillerde alternatifleri bulunan içecek botları sayesinde denizdeki keyfinize keyif katabilirsiniz.

Ve tabii ki plaj oyunları… Plaj demek deniz, kum, güneş üçlüsü demek; ama bir de oyun zamanı demek! Dolayısıyla yola çıkmadan yanınıza plajda oynayabileceğiniz birkaç alternatif oyun aldığınızdan emin olmalısınız. Plaj topu, beysbol set, catchball, frisbee, plaj tenisi, atlama ipi bu anlamda en çok tercih edilen oyunlardan. Bu yazın bir diğer favori ürünüyse dalış topları! Su üzerinde durabilen halkalara sahip, suya bırakıldığında bir tür tüp şeklini alan bu ürünlerle kendinize bir parkur oluşturabilir, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Plajda severek oynayacağınız bir başka ürünse su tabancaları olacaktır. Hazır plajdayken ıslanmaktan korkmadan, dilerseniz takımlar halinde dilerseniz bireysel olarak su tabancalarını oynayabilir, doyasıya eğlenebilirsiniz.

Sualtını keşfedin!

Denizin üstü ne kadar eğlenceliyse altı da bir o kadar büyüleyici… Kendinizi bu büyüden mahrum etmemeli ve yanınıza gerekli malzemeleri alarak gittiğiniz yerlerde sualtını keşfetmelisiniz. Gerekli ekipmanlar dalış yapacağınız denizin derinliğine, sizin bu konudaki eğitiminize göre değişebilir; fakat her nerede ya da her ne şekilde dalarsanız dalın gördüklerinizi kayıt altına almayı ihmal etmemelisiniz. GroPro bu anlamda en büyük yardımcınız olacaktır. dr.com.tr’de farklı GoPro seçenekleri mevcut. Ayrıca mavi sular için farklı, yeşil sular için farklı dalış filtreleri de var. Bu filtrelerden edinerek sualtında harika görüntüler kaydedebilir, böylece gördüklerinizi ömür boyu saklama ve sevdiklerinizle de paylaşma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. dr.com.tr’nin plaj ürünleri sayfasında GoPro’ların dışında farklı dalış kamera seçenekleri de mevcut.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.