Sömestir tatil fikirleri
Sömestir tatilinde heyecan ve eğlence
sömestir tatilinde ailece oyun keyfi
sömestir tatilinde bol bol macera
sömestir tatilinde doyasıya müzik
sömestir tatilinde yeni keşifler
sömestir tatilinde en sevilen karakterler
sömestir tatilinde Çocuk Kitapları

Sömestir Tatili Hediyeleri

Yorucu geçen bir okul döneminin ardından gelen sömestr tatili, hem yetişkinlerin hem de çocukların yüzünü güldürüyor. D&R da sömestr tatilinin çok daha keyifli geçmesi için birbirinden güzel 15 tatil hediyelerini tek bir sayfa üzerinden kullanıcılarıyla paylaşıyor. Her yaşa ve ilgi alanına hitap eden sömestr hediyeleri sayesinde tatil dönemini hem verimli hem de eğlenceli hâle getirebilirsiniz. Tamamını Gör

Rekabet Dolu Dijital Oyunlardan Ufuk Açan Maket ve Oyuncaklara

D&R, küçük büyük herkesin vazgeçilmez bir tutkusu olan dijital oyunları ve oyun konsollarını kullanıcıları ile buluşturuyor. Alabileceğiniz en iyi yarıyıl tatili hediyeleri arasında yer alan dijital oyunlar ve oyun konsolları aracılığıyla aile ve arkadaşlarınızla aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz. Yalnızca konsol platformuna özel oyunlara değil PC platformu için hazırlanan büyük yapımlara da göz atabilir, bazı oyunların özel koleksiyon sürümlerine de ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar oyunları kadar ilgi gören maketler de 15 tatil boyunca gerçekleştirilebilecek keyifli aktiviteler arasında yer alıyor. Hava, kara ve deniz araçlarının belirli oranlarda küçültülmüş hâli olan maketler, çocukların el becerisini güçlendiriyor. Maketçiliğe ilgi duyan çocuğunuz için satın alabileceğiniz maketlerin bazıları, kendine özgü yapıları sayesinde hareket ettirilebiliyor. Mimariye meraklı küçüklere de seslenen ve yapıların inşa süreçlerine dair detayları öğrenebilmelerini mümkün kılan maketleri de alışveriş listenize ekleyebilir, birlikte inşa edeceğiniz yapılarla aile bağlarınızı da güçlendirebilirsiniz.

Çocukların ve içindeki çocuğu yaşatanların gözlerini alamadıkları oyuncaklar da D&R’da yeni sahiplerini bekliyor. 15 tatil hediyeleri için kararsız kaldıysanız tercihinizi sevimli ya da eğitici bir oyuncaktan yana kullanabilirsiniz. Küçüklerin hayal dünyalarını zenginleştirecek büyüklerin de koleksiyonlarına neşe katacak oyuncaklardan birini seçerek sömestr tatilini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sanatla İç İçe Geçen Sömestir Tatil Günleri için İdeal Seçenekler D&R’da

Sömestr tatili pek çok kişiye göre kitapla, müzikle, filmle, kısacası sanatla iç içe geçen tatil günleri anlamına geliyor. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız kendinize ve tatil sürecini dolu dolu yaşamalarını dilediğiniz sevdiklerinize özel hediyeler seçebilirsiniz.

D&R’da, günümüze ışık tutan ve artık birer klasik sayılan ölümsüz eserlerin yanı sıra güncel ve çok satan kitaplar da yer alıyor. Hem sizin hem de sevdiklerinizin kütüphanesini zenginleştirmek için farklı türlerdeki kitaplar arasında seçim yapabilirsiniz. Özellikle okumaya yeni başlayan küçük aile bireylerini mutlu etmenize yardımcı olacak özel dergi ve kitaplar, sömestr tatili için en uygun hediyeler arasında yer alıyor. Alıştırma kitapları, çocuk dergileri satın alarak miniklerin okuma alışkanlığı kazanmasına destek olabilirsiniz.

Artık eskidi gözüyle baktığınız plakçalarlarınızı dolaplarınızdan çıkarmanız için birbirinden farklı plak çeşitlerini satışa sunan D&R, ünlü sanatçıların uzunçalarlarıyla müzik tutkunlarını sevindiriyor. 15 tatil hediyeleri arasında kendine yer bulan CD’leri, plakları ve çok daha fazlasını da hediye seçenekleri arasında inceleyebilirsiniz. Sevdiği sanatçıların albümlerini biriktiren dostlarınıza ya da küçüklere satın alabileceğiniz ürünleri, hatıra değeri taşıyan önemli birer hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Yarıyıl tatili denince akla hemen patlamış mısır eşliğinde izlenen eğlenceli filmler geliyor. Aileniz ve sevdiklerinizle bir arada olduğunuz zamanlarda güncel ya da klasik filmleri, dizileri ve çizgi filmleri izlemek için VCD, DVD ya da Blu-ray formatındaki ürünlere göz atabilirsiniz. Sevdiklerinizle bambaşka dünyalarda yepyeni yolculuklara çıkmanızı olanak tanıyan filmler ile sömestr tatilini daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Siz de D&R’ın sömestr tatili için özel olarak düzenlediği kampanyalardan yararlanarak sevdiklerinize birbirinden güzel ve değerli hediyeler almak için hemen seçiminizi yapın, bu yarıyıl tatilini unutulmaz kılın! Daha Az Gör

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.