Tüm Test ve Soru Bankaları Çeşitli Seçenek ve İndirimlerle D&R’da

İlköğretim, orta öğretim ve lise olmak üzere öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm konu anlatımı ve soru bankalarına kolaylıkla ulaşabilmenize olanak sağlayan D&R, onlarca yayınevinin hazırladığı eğitim kitaplarını uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Sınavlar için hazırlanan yüzlerce çeşit yaprak test ve soru bankaları içerisinden ihtiyacınız olan kitapları seçerek kolayca satın alabilirsiniz. Ders ve sınav kitapları kategorisi altında bulacağınız soru ve konu anlatımlı kaynak kitapları sayesinde bilginizi çoğaltıp sınayabilirsiniz.

Test ve Soru Bankası Kitapları

Etkili öğrenme metotlarının uygulanmasını mümkün kılan konu anlatımlı soru bankası çeşitleri için farklı kaynakları kullanabilirsiniz. Özellikle formüllerin ezberlenmesine yardımcı olan ve mantık yürütme konusunda ivme kazandıran çeşitli soru örnekleri kendinizi geliştirmenizi sağlıyor. Her konudan sonra çözülen konu anlatımlı testler, bilginizi pekiştirmenize yardımcı oluyor.

Derslere göre özel olarak hazırlanan konu anlatımlı ya da sadece testlerden oluşan soru bankası kitapları sayesinde istediğiniz seviyeye kolayca ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinden; Karekök, İsem, Yediiklim, Palme, Güvender, Şenol Hoca, Evrensel İletişim, Üç Dört Beş, Filozof gibi çeşitli yayınevlerinin hazırlamış olduğu zengin içeriklere sahip kitaplara göz atabilirsiniz.

Adayların sınav hazırlık süresince çözdüğü sorular, sorulara yaklaşım tarzını değiştirdiği için başarıyı da olumlu yönde etki ediyor. Her çözdüğünüz soruda öğrendiğiniz farklı bir detay sayesinde bir soruya ayırmanız gereken vakti ve çözüme en pratik şekilde nasıl ulaşacağınızı da görebilirsiniz. Bu nedenle çalışma yapacağınız her ders için tarih soru bankası, edebiyat soru bankası, fizik soru bankası, coğrafya soru bankası gibi doğru seçilmiş kaynakların test gruplarının yanı sıra özelleştirilmiş yaprak test çeşitlerine de sahip olmak avantaj yaratıyor. 4. sınıf soru bankaları kitaplarından 12. sınıf alan soru kitaplarına kadar her ders ve konu için özel olarak hazırlanmış sorulara ve konu anlatım bilgisi detaylarına ulaşılabiliyor.

Hem Derse Hem de Sınava Özel Kitaplar

Üniversite son sınıfta ya da üniversite mezuniyeti sonrasında girilen ALES için gerekli hazırlıkları tamamlama konusunda ALES soru bankası kitaplarından yararlanabilirsiniz. Sınav kitapları kategorisinde yer alan ALES soru kitapları ve pratik yaprak test kitapçıkları, sizin sınava hazırlıyor ve yeterli performansı sağlamanıza yardımcı oluyor.

İki yıllık ön lisans mezunu olduktan lisansı tamamlamak amacıyla girilen DGS yani dikey geçiş sınavlarını kazanmanız için hazırlanan DGS soru bankası yayınları ile farklı kaynaklardan çalışabilir ve istediğiniz bölümde lisans mezunu olabilirsiniz.

Geliştirilmek istenen alana yönelik çalışma alanı yaratan kaynaklardan değişik soru tipleri çözmek muhakkak sınav başarısını olumlu yönde etkiliyor. Özellikle pek çok uzman ekip tarafından hazırlanan KPSS soru bankası setleri, sınava hazırlık aşamasında gerekli olan konu anlatımı ve soru zenginliğine sahip olunabiliyor. Konuların önce pekiştirilip ardından soru çözülmesi üzerine geliştirilen kendi kendine öğrenme metodunda hazırlık setleri büyük yol kat etmenizi sağlıyor. Bu konularda hazırlanan; cep kitapları, çek - kopar testler, çözümlü sorular, yaprak testler ve soru bankaları gibi zengin çeşitliliği ile tam bir bilgi hazinesi olan yayınlar, okullarda da ek çalışma yöntemi olarak sıklıkla tercih ediliyor. Hem sınav süresinde hem de soruda anlamı kaçırma gibi küçük hataların sonuçlarını engelleyen testlerin ölçme ve değerlendirme sürecinde kişinin kendini görmesine de katkı sağlıyor. Üstelik sınavlar için hazırlanan deneme sınav setleri ile sınava en yakın performans önceden görülebiliyor.

Siz de D&R aracılığıyla seçkin ve güvenilir yayınevlerinin en güncel kitaplarına kolayca ulaşarak öğrenmeye ve soru çözmeye hemen başlayabilir, hedeflediğiniz başarıya daha kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.