Kampanya Kuralları

TV+’lılar alışverişte de avantajlıdır. TV+ aboneleri www.dr.com.tr adresinden ya da D&R mobil uygulamasından 100 TL ve üzerinde yapacağı alışverişte 10 TL indirim şansı yakalıyor!

TV+ ev ve mobil aboneliği bulunan müşteriler, 0532 752 00 57 numarasına DR10TL yazıp kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirler. SMS gönderimi ücretsizdir. Kampanyadan sadece ev ve mobil TV+ aboneliği bulunan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilir. Kodlar, 07.04.2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra aktifleme yapılamaz. İndirim tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim kodu diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyadan nasıl faydalanırım?

22 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında www.dr.com.tr adresinden ya da D&R mobil uygulamasından 100 TL ve üzeri alışveriş yapan TV+ ev ve mobil müşterileri 10 TL indirim hakkı kazanırlar. İndirim tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim kodu diğer kampanyalarla birleştirilemez. TV+ ve D&R kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanyamızdan ilk 3.500 müşteri yararlanabilecektir. Belirlenen kullanım adetlerine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulacaktır.

İndirim kodu alma koşulları nelerdir?

TV+ ev ve mobil müşterisi olmak yeterli. Halen TV+ abonesi değilseniz, TV+’a üye olmak için 0532 532 00 00 arayın, TV+ ayrıcalıklarını doyasına yaşayın.

 

İndirim kodunu nasıl alabilirim?

DR10TL yazıp 0532 752 00 57 numarasına kısa mesaj gönderdiğinizde birkaç dakika içinde www.dr.com.tr adresinden ya da D&R mobil uygulamasından yapacağınız alışveriş özelinde 10 TL indirim kodunuz cep telefonunuza kısa mesaj ile iletilir. SMS gönderimi ücretsizdir. İndirim tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim kodu diğer kampanyalarla birleştirilemez.

D&R indirim kodunu nasıl kullanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için alınan kampanya kodu “Sepetim” sekmesindeki “İndirim Kuponu” alanına, indirim kodunuzun girilmesiyle aktifleşecektir.

İndirim kodunu ne zamana kadar kullanabilirim?

Promosyon kod kodları 07.04.2019 tarihine kadar geçerlidir, bu tarihten sonra indirim kodu geçerli değildir. Kampanyamızdan ilk 3.500 müşteri yararlanabilecektir. Belirlenen kullanım adetlerine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulacaktır.

Kampanyadan birden fazla defa faydalanabilir miyim?

Hayır, sadece bu kampanyadan bir kez yararlanabilirsiniz.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.