Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Allen Carr

Allen Carr Kimdir?

33 sene boyunca günde ortalama 5 paket sigara içen Allen Carr 1983 yılında son sigarasını söndürdüğü gün eşine inanılması güç bir cümle söyler: 'Dünyayı sigaradan kurtaracağım'

Allen Carr, 2 Eylül 1934 tarihinde, İngiltere'de çok sigara içen bir babanın oğlu olarak dünyaya gelir. Babasını akciğer kanserinden kaybetmesine rağmen 16 yaşında sigara içmeye başlar. Bir kaç yıl içinde günde yaklaşık 100 sigaraya çıkar. Birçok kişinin denediği gibi Allen Carr da tanınan ve bilinen her sigara bıraktırma yöntemini dener. Ancak başarısız olur. 33 sene boyunca günde ortalama 5 paket sigara içen Allen Carr, 1983 yılında kendisi için sigarayı bırakmanın tek kolay yolunu keşfeder ve nihayet kurtulur. Bu seferki bırakışı daha önceki denemelerine hiç benzemez.

Çok rahat, kolay, acı çekmeden ve keyifli bir biçimde sigaradan kurtulur. Ne kilo alır, ne gergin günler yaşar. Bu olağanüstü tecrübesini çevresindeki sigara içen insanlar ile paylaşmaya başlar ve böylece adım adım dünya çapında kabul edilmiş ve denenmiş 'Easyway-Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu' yöntemini geliştirir. Birebir seansları çoğaldıkça grup seansları yapmaya başlar. Londra'da kurduğu ilk Kliniğe dünyanın her yerinden onbinlerce insan katılır. Sonunda, hem kendisi gibi uzmanlar yetiştirmeye hem de sigara bırakma konusunda kitap yazmaya başlar. Yazar olmadığı için kitabına şüphe ve kaygı ile başlar ancak kitap milyonlarca insan tarafından okunur ve 47 dile çevrilir. Dünya çapında yaklaşık 10 milyonun üzerinde sigara içicisinin Allen Carr-Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu yöntemiyle sigaradan kurtulduğu bilinmektedir.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları

6 ADET
Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu


Allen Carr
İnce Kapak
42,00 TL %30 29,40 TL
4 Günde Sigarayı Kafanda Bitir

4 Günde Sigarayı Kafanda Bitir


Allen Carr
İnce Kapak
48,00 TL %27 35,05 TL
Sigarayı Şu Anda Bırakın

Sigarayı Şu Anda Bırakın


Allen Carr
İnce Kapak
47,00 TL %27 34,35 TL
Kilo Vermenin Kolay Yolu

Kilo Vermenin Kolay Yolu


Allen Carr
İnce Kapak
43,00 TL %27 31,40 TL
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.