Yeteneğini Keşfet – İlgi Alanına Uygun Ürünler

Zekâ, yaratıcılık, sanat, spor, siyaset ya da akademik konularda bazı insanlar diğerlerine oranla daha becerili oluyor. Anlama ve eyleme geçme kapasiteleri fazla olduğu için başarıları da yüksek oluyor. Ancak her insanın belli yeteneklerle doğduğunu da kabul etmek gerekiyor. Belki bazı kişiler, akademik anlamda büyük işler gerçekleştiremiyor fakat çok iyi şarkı söyleyebiliyor. Ya da güzel resim yapabiliyor. Herkesin mutlaka bir yeteneği bulunuyor ve sizin de onu keşfetmeniz için artık harekete geçmeniz gerekiyor. Yeteneğini keşfet sayfası size pek çok farklı konuda seçenekler sunuyor. Şimdi hemen bir göz atıp kendinize yeni bir uğraşı alanı bulabilirsiniz. Devamını Oku

Yeteneğinden Önce Kendini Keşfet

İnsanın genlerinde bulunan özellikler, onun yeteneklerini belirliyor. El becerileri, yaratıcılık, vücut özellikleri, müzik kulağı gibi yetenekler doğuştan geliyor. İnsanlara düşen görev ise önce kendisini keşfetmesi sonra da yeni ilgi alanları yaratacak yeteneklerini geliştirmesi oluyor. Bazı kişiler güçlü bir müzik kulağıyla doğuyor fakat hiç bu alanla ilgili faaliyet içerisinde olmuyor. Yani yeteneğini ortaya çıkaramıyor. Müzik konusunda yeteneğinizin olup olmadığını anlamak için karaoke ürünlerini deneyebilirsiniz. Hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirmenize yarayacak bir aktiviteyle uğraşmanız sizi mutlu edebilir. Belki böylelikle boşa harcanmış bir yeteneğinizin olduğunu bile keşfedebilirsiniz. D&R yetenek sayfasında yerli ve yabancı şarkılardan oluşan pek çok seçenek bulabilir, karaoke yaparak dostlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Bazı kişilerin birden fazla yeteneğinin olduğu biliniyor. Özellikle sanatçılar bu gruba giriyor. Güzel şarkı söyleyen biri aynı zamanda çok iyi dans edebiliyor. İyi yüzen bir başkası, güçlü bir kaleme sahip olabiliyor. Ya da harika çizimler ve resimler yapabiliyor. Yeteneklerinizi keşfetmek için yapmanız gereken tek şey, denemek ve görmek değil mi? Yetenekler küçük yaşlarda ortaya çıkıyor bu nedenle anne ve babaların çocuklarını dikkatlice izlemeleri gerekiyor. Yapbozlar, çocuklar için hazırlanan çizim kitapları ve basit maketler onların yeteneklerini tespit etmek için iyi bir seçenek oluşturuyor. Bu arada yetişkinler için hazırlanan çizim kitapları, çok özellikli maketler, robotlar da ayrı bir yetenek avcısı özelliği taşıyor. Bu ürünler sizlere, eğlenerek üretmek gibi keyifli bir aktivite olanağı sunuyor. D&R yetenek sayfasında yer alan ve yetişkinler için hazırlanan maket seçenekleri; rustik ve taş evleri, tarihi yapıları, avcı ve savaş uçaklarını, helikopterleri, spor arabaları, tankları ve daha birçok alternatifi içeriyor. Yeteneğinizi keşfederken eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Yetenekleriniz Sizin Ayrıcalıklı Yanlarınızdır

Bazı kişiler yeteneklerinin farkında olarak bazıları da olmayarak yaşıyor. Yeteneklerinizin neler olduğunu bilmeyenlerdenseniz, “Zararın neresinden dönersen kardır” sözüne uyup hemen harekete geçebilirsiniz. Zekâ ve kutu oyunları becerilerinizi keşfetmeniz için uygun seçenekler oluşturuyor. D&R yetenek sayfasında bulunan bazı zekâ oyunları hem çocuklara hem yetişkinlere hitap edebiliyor. Kendinizin ve çocuğunuzun zekâ düzeyini saptamanıza yardımcı oluyor. Üstelik sorunlara farklı bakış açısıyla yaklaşmanızı sağlayacak yetenekler kazandırıyor. Zekâ oyunları, çocuklarınızın küçük yaşlardan itibaren görsel ve düşünsel zekâlarını geliştirmelerine katkı sağlıyor.

Kutu oyunları ise farklı yeteneklerinizi keşfetmeniz için önem taşıyor. Hırsızların, suçluların peşinden koşup onları yakalamak istiyorsanız bu oyunların bazıları tam size hitap ediyor. D&R yetenek sayfasında bulunan Avrupa ve Amerika’nın en sevilen ajan ve kelime temalı kutu oyunları ile heyecan dolu dakikalar yaşayabilirsiniz. Bu oyunlar İpuçları kullanarak rakip ajanların gizli kimliklerini açığa çıkarma işlemine dayanıyor ve iki takım halinde oynanıyor. Arkadaşlar arasında keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak kutu oyunları, farklı temalar içeriyor. Yılların oyunu Monopoly’nin yeni sürümünde ise tüm dünyanın oyları ile seçilmiş olan ve içinde İstanbul’un da yer aldığı, 22 özel şehir bulunuyor. Çocuklar için hazırlanan kutu oyunları ise yetişkinler için hazırlananlardan aşağı kalmıyor.

Yeteneklerinizi keşfetmek için fazla zaman kaybetmeden hem eğlenceli hem de üretken zamanlar geçirmenizi sağlayacak ürünleri hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.