Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Akıl Oyunlarının Gölgesinde

Akıl Oyunlarının Gölgesinde

(KDV Dahil) 12,41 TL

SEPETE EKLE

Akıl Oyunlarının Gölgesinde

8/10 - 22 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Martı Yayınları
12,41 TL
17,00 TL -%27
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786055420796


"İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular vardır. O arzuların karanlık olanlarına gelince; işte onlar oldukça soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir. Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar.

Benim işim, karanlıkta kalmış bu insanların yol açtığı kötülükleri sona erdirmek. Suçluları ayrı ayrı çözümlemeyip, her kılığa bürünebilme yeteneğimle doğru izlerin peşinden gittiğime inanıyorum. Uyguladığım yöntemler ise, en az izini sürdüğüm suçlular kadar farklı. Ve şunu bilmenizi isterim ki, kesinlikle hepsi işe yarıyor..."
-Sherlock Holmes-

Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes, kendine özgü karakteri ve yaşadığı birbirinden farklı maceralarıyla uzun yıllardan beri siz okurları etkisi altında tutmaya devam ediyor. Toplam 56 çarpıcı hikâyeden oluşan eserin bu "ilk" kitabı, sizi insan zekâsını zorlayan tuhaf suçlar ve cinayetler dünyasında gezdirirken, gerçeğe giden bir yolda yalnız olmadığınızı da hissettiriyor...
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2012


e-Kitap:

Format:

Sayfa Sayısı: 250

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Yorumlar 12

TÜM YORUMLARI GÖSTER
en sonunda, yeniden, düzgünce.

bence, martı yayınlarının yaptığı bu iş bir yandan yanıltıcı bir yandan da gerekli olmuş. yanıltıcı olmuş çünkü, toplama hikayelere yeni bir ad verilmesi sanki derleme değil de yeni bir kitap yargısı yaratıyor. gerekliliği ise holmes kitaplarının eksikliğinden kaynaklanıyor. güncel yayınlarının daha önce iki kitap olarak yayınladığı (ki baskıları yok) bu hikayeleri toplu olarak yayınlaması aslında her şeyden önce en sonunda yeniden bunu birilerinin akıl etmesi müthiş.
hiç holmes okumadıysanız bu hikayelerden önce yayınlanan  kızıl dosya ve dörtlerin yemini romanlarını da okuyup, koleksiyonunuza bu hikayeleri dahil etmenizi tavsiye ederim.

08.02.2012

Özel, Özgün, Önemli.

Okurların kafasında nesnel duygular yaratabilen, herkesin her açıdan aynı yola sapabilmesini sağlayan, düşündürücü ve bir o kadar da teferrüc eden kendimce başarılı bulduğum bir yapıt. Alın, okuyun.

09.03.2012

gayet güzel

gayet güzel derlenmiş ve çok beğendim, Martı'dan çıkan diğer Sherlock Holmes hikayelerinide bi an önce okucam..

mutlaka arşivinize ekleyin! ..***..

30.05.2012

Diğer Sir Arthur Conan Doyle Eserleri

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Korku Vadisi

Korku Vadisi


Sir Arthur Cona...
İnce Kapak
12,00 TL 8,40 TL
Suç Detayda Saklıdır

Suç Detayda Saklıdır


Sir Arthur Cona...
İnce Kapak
17,00 TL 12,41 TL