Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Benim En İyi Arkadaşım

Benim En İyi Arkadaşım

Benim En İyi Arkadaşım

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Çiğdem Samsunlu
Yayınevi :

Yakamoz Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786053844792


On altı yaşındaki Emily yaz tatilinde üniversite öncesi sanat programına katılırken baştan sona bir değişim geçireceğini tahmin bile edemezdi. Cherry Grove adlı korunaklı bölgede yaşayan utangaç, ürkek ve kabul görmek için isteklerini saklayan Emily, şehrin ve sanatın girdabına kapılınca hayatı ile ilgili yeni kararlar almak zorunda kalacaktır. En iyi arkadaşı Meg eski en iyi arkadaşı, çizim öğretmeninin asistanı Yates erkek arkadaşı ve Fiona yeni en iyi arkadaşı mı olacak? Peki ya kendisi? Beğenilerini, hayallerini, isteklerini kabullenip bunları ailesinin yüzüne haykırabilecek mi? Ya resim? Başarılı bir ressam adayı olabilir miydi? En önemlisi büyümenin sancısını yaşarken kendisini var etmeyi başarabilecek miydi?

"'Bunlar benim sahip olmak istediğim arkadaşlar mı?' diye düşünen okurlar Emily'nin acı verici gerçek mücadelelerinde, kalp kırıklıklarında ve başarılarında kendilerini görecekler."
Kirkus Reviews

"Emily'nin sanatsal ve kişisel yolculuğu gençlerin önceden belirlenmiş rolleri kırmayı istemelerinde yankısını bulacak."
Booklist


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 242

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sonsuz Kitap

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 320

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!