Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Beş Sevgi Dili

Beş Sevgi Dili

Beş Sevgi Dili

8/10 - 7 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Gary Chapman

Yayınevi :

Koridor Yayıncılık - Yayınevi Genel Dizisi

14,60 TL
20,00 TL -%27
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789944983372


... Eğer sevginizi, eşinizin anlamadığı bir dilde ifade ediyorsanız, sevgi gösterdiğinizi hiç anlamayacaktır. Sorun iki ayrı dil konuşmanızdadır. Belki kocanız cesaret verici sözler duymak istiyor ama siz bir akşam yemeği pişirmenin onu neşelendireceğini düşünüyorsunuz. O kendisini hala kötü hissederken, siz hayrete düşüyorsunuz. Veya, belki de eşiniz, çocuklardan ve televizyondan uzakta sizinle beraber olmayı çok arzuluyor. Ona verdiğiniz çiçek de ona değer verdiğinizi anlatmıyor. "Beş Sevgi Dili"nde, nasıl olduğunu anlamadan, sevginin eşsiz dillerini konuşmayı, anlamayı ve eşinize sevginizi etkili bir şekilde gösterip, karşılığında gerçek sevgiyi bulmayı öğreneceksiniz.Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Yorumlar 5

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Güzel

Sevdiğinin dilini öğrenip, onunla aynı dili konuşarak mutlu olabilirsiniz. Bu kitapta karşınızda kişinin sevgi dilini öğrenmenin, mutlu olmanın yollarını bulabilirsiniz.

13.08.2013

evlilik okulu ders kitabı

evlenmeden mutlaka okunması gereken kitaplardan bir tanesi.

03.11.2013

Olabilir

Dr. Chapman kitapta insanların sevgi dillerini beş başlık altında topluyor ve bunlar bilinip, buna göre davranıldığında her türlü insan ilişkisinin daha verimli olacağını iddia ediyor. Kitabın sonunda bir de kendi sevgi dilinizi keşfetmeniz için hazırlanmış bir ölçek bulunmakta. Okunabilir.

15.06.2014

Diğer Gary Chapman Eserleri

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE