Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bukre

Bukre

Bukre

Bazı Aşklar Aşka İhanettir

7/10 - 188 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Destek Yayınları

14,30 TL
22,00 TL -%35
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054771738


Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim.

Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin.

Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum… Ama alışacaksın biliyorum.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 196

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

Yorumlar 112

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Harika..

Gözlerim dola dola okudum çoğu kısmı.. Kesinlikle okumalısınız.

24.10.2013

Fena değil

Kitabın ilk sayfalarında sonunu tahmin etmiştim! Tahminimin çıkması beni şaşırttı, çünkü ben yazarın beni şaşırtmasını bekliyordum. Öncelikle yeni bitmiş bir ilişkiniz varsa çok dokunabilir! Genel olarak değerlendirmek gerekirse çok satanlara girmesi şaşırtıcı! Herkes meraktan okumuş bence (ben gibi). Ara ara sıkıcılaşan kitap günlük hayattan anlatıyor. Yazarın anlatımı akıcı, kitapta bölümlerin olması biraz garip olmuş! Şiir sevenler daha çok hoşlanabilirler.

07.01.2014

sevmedim

Bu kadar çok sevilmesini anlayamadığım bir kitap. Ne roman ne aşk kitabı ne de düşündürücü özellikte. Kitap ortalarda bir yerde pat diye bitiyormuş gibi sonra kısa hikayelerle bağlanmış. Yok, beğenmedim...

05.02.2014