Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Cehennem

Cehennem

(KDV Dahil) 21,00 ₺

SEPETE EKLE

Cehennem

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Dan Brown
21,00 ₺
30,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon başından vurulmuş bir halde hastane odasında gözlerini açar. Ne buraya nasıl geldiğini ne de nasıl vurulduğunu hatırlamaktadır. Camdan gördüğü manzara karşısında altüst olan profesör, evinden binlerce kilometre uzakta, Floransa’da olduğunu anlar. Yaşadığı korkunç baş ağrısına eşlik eden tek şey; sürekli kâbuslarında gördüğü kan kırmızısı bir nehrin karşısından kendisine seslenen gümüş saçlı güzel bir kadın ve toprağa baş aşağı gömülü can çekişen bedenlerdir. Langdon gördüğü kâbusları anlamlandırmaya çalışırken kadın bir suikastçı tarafından takip edildiğini, kendine tedavi uygulayan doktorlardan biri gözlerinin önünde vurulunca anlar. Hastanede görevli diğer doktorlardan biri olan Sienna Brooks’un o ölüm kalım anında yardım etmesiyle hayatta kalır. Simgebilim profesörü kendini bir anda ipuçlarını Dante’nin cehenneminde bularak çözmesi gereken korkunç bir senaryonun içinde bulur. Floransa’nın tarih kokan dar sokaklarından Venedik’in muazzam bazilikalarına uzanan semboller zinciri Langdon’ı insanlık tarihini sonsuza dek değiştirebilecek bir mekâna sürükler. Burası üç imparatorluğun merkezi olmuş, insanlık tarihi kadar eski, dünyanın incisi İstanbul’dur. Ve bu şehirde ya insanlık tarihi baştan sona yeniden yazılacak ya da bunu yazacak hiç kimse kalmayacaktır...

.. Diz çök kutsal bilgeliğin yaldızlı mouseion’unda ve kulağını yere daya, dinle suyun şırıltısını.

Batık sarayın derinliklerine in, orada, karanlığın içinde bekler khtonik canavar kan kırmızısı sularına gömülmüştür lagünün ki yansıtmaz yıldızları...

... Dan Brown, dünyanın birçok ülkesinde çok satanlar listesine giren; Kayıp Sembol, Melekler ve Şeytanlar, İhanet Noktası ve Dijital Kale gibi kitaplarının yanı sıra tüm zamanların en çok okunan romanlarından biri olan Da Vinci Şifresi’nin yazarıdır. New England’da eşi ile birlikte yaşamaktadır.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2013


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar 116

TÜM YORUMLARI GÖSTER

İki günce bitirdim ve Sıkılmadan okudum. Gerçekten kitap hakkını veriyor.

21.01.2014

Son zamanlarda okuduğum en güzel kitaplardan birisi. 2 günde okudum, harikaydı. Sürekli ne olacak diye merakla okudum ve herkese tavsiye ederim. Özellikle İstanbul'da geçen kısımlarında şehirden ve mimarimizden çok güzel ve detaylı bahsedilmiş. Herkesin okumasını tavsiye derim.

29.01.2014

Tasvirlerin bolca bulunduğu , sürükleyici bir kitap. Ben sonuna dek bitmesin isteyerek okudum. Sonlarının İstanbul'da geçmesi de gayet güzeldi açıkçası. Hala okumayan varsa tavsiyemdir.

26.06.2014

Diğer Dan Brown Ürünleri

Da Vinci Şifresi

Da Vinci Şifresi


Petek Demir 28,00 TL 19,60 TL
İnce Kapak
Kayıp Sembol

Kayıp Sembol


Dan Brown 30,00 TL 21,00 TL
İnce Kapak
İhanet Noktası

İhanet Noktası


Dan Brown 28,00 TL 19,60 TL
İnce Kapak