Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Cehennem

Cehennem

Cehennem

8/10 - 203 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Dan Brown

Yayınevi :

Altın Kitaplar - Roman Dizisi

21,45 TL
33,00 TL -%35
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789752116832


Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon başından vurulmuş bir halde hastane odasında gözlerini açar. Ne buraya nasıl geldiğini ne de nasıl vurulduğunu hatırlamaktadır. Camdan gördüğü manzara karşısında altüst olan profesör, evinden binlerce kilometre uzakta, Floransa’da olduğunu anlar. Yaşadığı korkunç baş ağrısına eşlik eden tek şey; sürekli kâbuslarında gördüğü kan kırmızısı bir nehrin karşısından kendisine seslenen gümüş saçlı güzel bir kadın ve toprağa baş aşağı gömülü can çekişen bedenlerdir. Langdon gördüğü kâbusları anlamlandırmaya çalışırken kadın bir suikastçı tarafından takip edildiğini, kendine tedavi uygulayan doktorlardan biri gözlerinin önünde vurulunca anlar. Hastanede görevli diğer doktorlardan biri olan Sienna Brooks’un o ölüm kalım anında yardım etmesiyle hayatta kalır. Simgebilim profesörü kendini bir anda ipuçlarını Dante’nin cehenneminde bularak çözmesi gereken korkunç bir senaryonun içinde bulur. Floransa’nın tarih kokan dar sokaklarından Venedik’in muazzam bazilikalarına uzanan semboller zinciri Langdon’ı insanlık tarihini sonsuza dek değiştirebilecek bir mekâna sürükler. Burası üç imparatorluğun merkezi olmuş, insanlık tarihi kadar eski, dünyanın incisi İstanbul’dur. Ve bu şehirde ya insanlık tarihi baştan sona yeniden yazılacak ya da bunu yazacak hiç kimse kalmayacaktır...

.. Diz çök kutsal bilgeliğin yaldızlı mouseion’unda ve kulağını yere daya, dinle suyun şırıltısını.

Batık sarayın derinliklerine in, orada, karanlığın içinde bekler khtonik canavar kan kırmızısı sularına gömülmüştür lagünün ki yansıtmaz yıldızları...

... Dan Brown, dünyanın birçok ülkesinde çok satanlar listesine giren; Kayıp Sembol, Melekler ve Şeytanlar, İhanet Noktası ve Dijital Kale gibi kitaplarının yanı sıra tüm zamanların en çok okunan romanlarından biri olan Da Vinci Şifresi’nin yazarıdır. New England’da eşi ile birlikte yaşamaktadır.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2016


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 543

Baskı Yılı: 2013


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 672

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar 118

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Floransa - Venedik-İstanbul

Ön siparişle verdim, hızlı sekilde elime ulaştı. Ciltli olanı tercih etmiştim, cok guzel yapmişlar. Yazarın her zamanki akici uslubu, tarihsel bilgileri ve gozumun onunde canlandirma yetenegi ile  kacirmayin derim. İstanbul'u yazarın gözünden görmek, cok uzun zamandır gitmedigim tarihi mekanlarımızı gorme istegimi canlandırdı, umarım en kısa zamanda gidebilirim.

21.05.2013

Sürükleyici

Dan Brown yine yapmış yapacağını. Çok sürükleyici bir macerayı, Dante'nin unutulmaz  eseri ile taçlandırmış. Bence Da Vinci'den bu yana en iyi kitabı.

28.05.2013

sonu süpriz

Hiçbir kitabını kaçırmadığım, herbirini ayrı beğendiğim yazar, harika bir kitap daha yazmış. Bizlerden, ülkemizden ne hoş bahsetmiş, kitabın sonu ise bence çok şaşırtıcı ve harika.

14.08.2013

Diğer Dan Brown Eserleri

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Da Vinci Şifresi

Da Vinci Şifresi


Dan Brown
İnce Kapak
30,00 TL %30 21,00 TL
Melekler ve Şeytanlar

Melekler ve Şeytanlar


Dan Brown
İnce Kapak
33,00 TL %30 23,10 TL
Dijital Kale

Dijital Kale


Dan Brown
İnce Kapak
26,00 TL %30 18,20 TL
Kayıp Sembol

Kayıp Sembol


Dan Brown
İnce Kapak
33,00 TL %30 23,10 TL
Da Vinci Şifresi

Da Vinci Şifresi


Dan Brown
Cep Boy
11,90 TL %30 8,33 TL