Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Piruze - Şam'da Bir Türk Gelin

Piruze - Şam'da Bir Türk Gelin

(KDV Dahil) 14,00 ₺

SEPETE EKLE

Piruze - Şam'da Bir Türk Gelin

8/10 - 15 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Sinan Akyüz
Yayınevi : Alfa Yayıncılık
14,00 ₺
20,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


"Erkeklere 'Bu evde eksik oları sensin' dediğimizde, adamların yüzleri asılıyor. Biz kadınları, çok film izlemekle suçluyorlar. Keşke evlendikten sonra da ellerimizi tutabilselerdi. Başımızı dizlerinin üzerine yatırıp saçlarımızı okşasalardı. Erkekler evlendikten sonra bunları neden yapmıyorlar? Sahi, bunlar hep filmlerde mi yaşanıyor?"

Derlermiş ki, bazı hayatlar zaman içinde bağlıdır birbirine. Çağlar içinde yankı bulan, eski bir çare ile zincirlidir ötekine.

Yaşadığı acı gerçeklerden kurtulmak için Şamlı bir kocanın elinden Türkiye'ye kaçan genç bir kadının oğullarına kavuşmak için verdiği mücadelenin hüzün dolu hikâyesi, hafızalarınızdan kolay kolay silinmeyeceğe benziyor.

İncir Kuşları, Sevmek Zorunda Değilsin Beni, Yatağımdaki Yabancı gibi çok okunan kitapların yazarı Sinan Akyüz'ün kaleminden genç yaşta Şam'da gelin olan Piruze'nin gerçek yaşamöyküsünü soluk soluğa okuyacaksınız...
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 453

Baskı Yılı: 2015


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 453

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık

Yorumlar 52

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Sinan Akyüz' ün Piruze' sine hayran kaldım. Akıcı diliyle, kurgusuyla, kapak resmiyle ve sürükleyici konusuyla dört dörtlük. Bu kitabı herkese tavsiye ederim. 400 küsür sayfayı iki günde bitirdim. Diğer kitaplarını da sevmiştim ama bunu çok çok beğendim.

15.03.2011

harika bir kitap!! anlatılanın gerçek olması insanı kitaba daha bir bağlıyor. hiç tereddüt etmeden alın hiç bitmesin isteyeceksiniz.

05.07.2011

Harika bir kitap işte çalışırken bile kitap aklımda acaba ne olacak diye okuyorum iyiki almışım kitabı herkese şiddetle tavsiye ediyorum

17.05.2012

Diğer Sinan Akyüz Ürünleri

Aşk Başka Evde

Aşk Başka Evde


Sinan Akyüz 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak
İncir Kuşları

İncir Kuşları


Sinan Akyüz 19,00 TL 13,30 TL
İnce Kapak
Şahika Feraye

Şahika Feraye


Sinan Akyüz 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak