Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sıcak - Nefes Nefese Üçlemesi 1

Sıcak - Nefes Nefese Üçlemesi 1

(KDV Dahil) 17,10 ₺

SEPETE EKLE

Sıcak - Nefes Nefese Üçlemesi 1

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Maya Banks
Çevirmen: Yeliz Kahraman
17,10 ₺
22,50 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Gabe, Jace ve Ash: Ülkenin en varlıklı ve güçlü erkekleri. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar. Hemen her şeyi. Gabe'in en büyük hayali ise onun için yasak elma olan bir kadınla fantezi yaşamak. Şimdi o yasak elma yeterince olgunlaşmış durumda...


Gabe Hamilton, Mia Crestwell'i otelin açılışında gördüğünde, aklından geçenler yüzünden cehenneme gideceğini biliyordu. Ne de olsa, Mia onun en yakın arkadaşının kardeşiydi. Ama artık küçük değildi. Gabe de arzularını hayata geçirmek için çok uzun süre beklemişti.
Mia'ya ilk gençlik günlerinden beri ilgi duymuş, onunla ilgili hayaller kurmuştu. Kendisi ondan on dört yaş büyükse ne olmuştu yani? Mia ise onu erişilmez biri olarak görüyor ama bu adama duyduğu tutkudan kurtulamıyordu.

Gabe onu kendi dünyasına çektiğinde, Mia bu adam ve talepleri hakkında bilmediği çok şey olduğunu keşfedecekti. Yoğun ve tutkulu ilişkileri ikisinin de beklemediği bir yolda ilerleyebilir, belki ihanete bile açık olabilirdi.Sayfa Sayısı: 461

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Yorumlar 6

TÜM YORUMLARI GÖSTER
eeh

Çerezlik diyebileceğim bir kitap. Konusu ve kurgusu çok başarılı olamasa da keyifle okunur.

01.07.2013

Kötü

Aldığıma pişman olduğum nadir kitaplardan biriydi. Çok kötü bir kitaptı. Grinin Elli Tonu tarzı ama çok yavandı. Oldukça sıkıldım.

09.06.2014

Güzeldi

Güzeldi, sıkılmadan okudum. Grinin Elli Tonu'yla kıyaslanamaz çünkü farklılar. Olayların gidişatı vs. her şeyi farklı. Okumak gibi bir düşünceniz varsa endişelenmeyin derim. Kötü bir kitap değil.

07.07.2014

Diğer Maya Banks Eserleri

Kor

Kor


Maya Banks
İnce Kapak
25,00 TL 19,00 TL
Ateş - Nefes Nefese Üçlemesi 2

Ateş - Nefes Nefese Üçlemesi 2


Maya Banks
İnce Kapak
25,00 TL 19,00 TL
Rush (The Breathless Trilogy)

Rush (The Breathless Trilogy)


Maya Banks
İnce Kapak
42,90 TL 32,87 TL