Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sil Baştan

Sil Baştan

Sil Baştan

Hayatınızı Tekrar, Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız...

6/10 - 33 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ken Grimwood
Yayınevi :

Koridor Yayıncılık - Roman Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054188239


Ken Grimwood'un sıradışı eseri Sil Baştan, zihninize şu soruyu kazıyor: Geçmişte yapmış olduğunuz hataları bilerek hayatınızı tekrar, tekrar ve tekrar yaşamak zorunda kalsaydınız ne yapardınız?
43 yaşındaki Jeff Winston bu şansı birkaç kez elde eder. Heyecanını yitirdiği evliliği ile geleceği olmayan işi arasında sıkışıp kalmıştır ve hiç beklenmedik bir anda ölüverir. Tekrar hayata gözlerini açtığında ise takvimler 1963 yılını göstermektedir. O sabah 18 yaşında, üniversite yatakhanesinin duvarlarına bakarak uyanır. Her şey eskisi gibidir... tek bir fark dışında: Jeff geleceği avcunun içi gibi bilmektedir. Futbol ligi final maçlarından at yarışlarına kadar kimin kazanacağını, Wall Street'te köşeyi dönmek için hangi şirketlere yatırım yapmak gerektiğini... Yalnız, bilmediği bir şey vardır: Neden hayatını sil baştan yaşamak zorundadır? Sevdiği her şeyi ve herkesi kazanıp kaybetmeye daha ne kadar devam edecektir?
Birçok dile çevrilen ve listeleri alt üst eden Sil Baştan hayatın karmaşık döngüsünü sorgularken hayal gücünüzü de sonuna kadar zorluyor.Sayfa Sayısı: 370

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 370

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 55

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Ortalama

Kitabın sonu daha şok edici düşündürücü olabilirdi belki ama genel anlatımı ben beğendim. Güzel kurgulanmış. Sürekli aynı şeyler tekrar tekrar diyenlere ise katılmıyorum çünkü her öldüğünde aynı şeyleri yapmadı. Bence okumaya değer.

09.02.2015

Hüsran...

Şimdi bitirdim. Başlarda çok çabuk içine çekti beni kitabın kurgusu.. Ama sonu gerçekten hüsranla bitti.. Şuan sadece zaman kaybı olduğunu düşünüyorum.

19.12.2014

Genel Olarak

Kitap güzel. Bitirişi biraz daha öldürücü yapabilirdi fakat genel olarak kitap güzel olmuş. Güzel bir konu üzerinden yürümüş gitmiş.

28.10.2014