Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı

(KDV Dahil) 14,60 ₺

SEPETE EKLE

Böğürtlen Kışı

8/10 - 216 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Sarah Jio
Çevirmen: Duygu Parsadan
14,60 ₺
20,00 ₺ -%27
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


"Canım Daniel'ım,

Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum."

Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel'ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel'ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı.

Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera'yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir…

Böğürtlen Kışı aşkı, umudu ve umutsuzluğu derinden anlatan muhteşem bir kitap. Bu öyküyü yüreklerinizden kolay kolay silip atamayacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadya Yayınları

Yorumlar 245

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Güzel, okunabilir. Acıklı, dokunaklı, bazen ilginç, bazen merak uyandırıyor.

25.09.2014

Aylar önce okumama rağmen hala etkisi üzerimde. Sarah'ın konularına hayranım. Sonunu asla tahmin edemedim. Beğeneciğinize emin olabilirsiniz

09.05.2015

Hayatımda okuduğum en en en güzel kitap! KESİNLİKLE!! Okumayan çok şey kaybeder..  Kimi zaman ağlayıp, kimi zaman şaşkınlıktan donakalacağınız bir kitap! Onu yaşayacak ve bunu nasıl böyle yerlere bağladığını şaşkınlıkla okuyacaksınız! Yazara olan hayranlığınız kat be kat artacak! Dediğim gibi ONU YAŞAYACAKSINIZ!!!

28.06.2015

Diğer Sarah Jio Ürünleri

Elveda Haziran

Elveda Haziran


Sarah Jio 20,00 TL 14,60 TL
İnce Kapak
Mart Menekşeleri

Mart Menekşeleri


Sarah Jio 20,00 TL 14,60 TL
İnce Kapak
Yağmur Sonrası

Yağmur Sonrası


Sarah Jio 20,00 TL 14,60 TL
İnce Kapak
Gündüzsefası

Gündüzsefası


Sarah Jio 20,00 TL 14,60 TL
İnce Kapak
Son Kamelya

Son Kamelya


Sarah Jio 20,00 TL 14,60 TL
İnce Kapak