Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı

8/10 - 250 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Sarah Jio

Çevirmen:

Duygu Parsadan

Yayınevi :

Arkadya Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789759997199


"Canım Daniel'ım,

Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum."

Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel'ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel'ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı.

Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera'yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir…

Böğürtlen Kışı aşkı, umudu ve umutsuzluğu derinden anlatan muhteşem bir kitap. Bu öyküyü yüreklerinizden kolay kolay silip atamayacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadya YayınlarıEditör : Yasemin Büte

Sayfa Sayısı : 360

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 296

TÜM YORUMLARI GÖSTER
yorum

Çok güzeldi kesinlikle alın okuyun

18.02.2017

Mükemmel ötesi

Muhteşem. Hem gizemli hem de bir aşk hikayesi var içinde. Sonunda şaşırıcaksınız. Polisiye severler için uygun bi kitap...

11.02.2017

Yorum

Ya çok hoş bi kitap çok akıcı tavsiye ederim. Hatta şiddetle okuyun bence

01.02.2017