En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası
En Uzun Gece Kampanyası

100 TL’ye 10 TL anında indirim kuponu: GECE10

150 TL’ye 15 TL anında indirim kuponu: GECE15

200 TL’ye 20 TL anında indirim kuponu: GECE20

250 TL’ye 25 TL anında indirim kuponu: GECE25

300 TL’ye 30 TL anında indirim kuponu: GECE30

500 TL’ye 50 TL anında indirim kuponu: GECE50

750 TL’ye 75 TL anında indirim kuponu: GECE75

1000 TL’ye 100 TL anında indirim kuponu: GECE100

1500 TL’ye 150 TL anında indirim kuponu: GECE150

21 Aralık En Uzun Gece İndirimleri

21 Aralık, kuzey yarım küre için kış mevsiminin başlangıcı olarak kabul ediliyor. Her yıl bu tarihte en uzun gece yaşanıyor. D&R olarak bu özel günde fırsatlarla dolu bir indirim gecesi düzenliyor ve kış gün dönümünü, indirimli alışveriş keyfiyle süslüyoruz! 21 Aralık en uzun gece indirimi, birçok ürünün yanı sıra sadece D&R’da yer alan özel ürünlerden bazılarını da içeriyor. Kolayca alışveriş yapabilir, indirimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.Devam için tıklayınız

21 Aralık Gecesini D&R Ayrıcalığı ile Değerlendirin

21 Aralık gecesi kitaptan elektronik eşyaya, kırtasiyeden eğlence ürünlerine kadar pek çok ürün uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. En uzun gece indirimleri kampanyası ile seçtiğiniz ürünleri kolayca satın alabilir, cazip fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Özgürce alışveriş imkanı sunan kampanyada sadece genel kategori ürünleri değil D&R'a özel ürünler de indirimli fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Evinizin rahat ortamında çay ya da kahvenizi yudumlayıp sizin ve aile bireylerinizin ihtiyacı olan kültür - sanat ve eğlence ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için fırsatları kaçırmayın.

21 Aralık en uzun gece indirimi; kitap, sanat, kültür, film, eğlence, müzik, oyuncak, oyun, kırtasiye, hobi, hediyelik ve orijinal elektronik eşya ürünlerini kapsıyor. En çok satan kitaplarda % 50’ye varan indirimler yapılıyor. 21 Aralık indirimleri kitap tutkunları için çok özel fırsatlar sunuyor. Bu kampanya uzun zamandır satın almak isteyip de alamadığınız kitaplara sahip olmak için de çok iyi bir fırsat! Ayrıca çocuklarınızın oyun ve oyuncak isteklerini de bu özel indirim gecesinin avantajlı fiyatları ile karşılayabilirsiniz.

En Uzun Gecede En İyi İndirimler

Yılın en uzun gecesinde geniş kapsamlı bir kampanya sunan D&R sayesinde, hiçbir yerde bulamayacağınız özel ürünlere de sahip olabilirsiniz. Elektronik eşyalardaki niş ürünler, çok satan kitaplar, aksesuarlar, albümler, pikap ve benzeri müzik çalarlar en uzun gece indirimleri içerisinde yer alıyor. Kitap, müzik, sanat, film, hobi ve eğlence dünyasında pek çok ürünün bir arada bulunduğu bir platform olan www.dr.com.tr, 21 Aralık gecesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 21 Aralık’ta Türkiye’nin hangi noktasında olursanız olun D&R online satış sitesi ile kolay alışverişin özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.

En Uzun Gece İndirimlerinde Neler Var?

Kampanya kapsamında yer alan ürünler içerisinde; speaker, kulaklık, pikap ve çok satan kitaplar gibi pek çok ürün bulunuyor. En uzun gece indirimleri % 50’ye varan oranları içeriyor. Kişisel gelişim, polisiye - gerilim, çocuk, macera, yemek ve daha birçok kitap çeşidi indirimli fiyatlarla satılıyor. Beğeninize uygun kitapları, uzun kış gecelerinde okumak için satın alabilirsiniz.

Kampanyada müzik tutkunları için de fırsatlar bulunuyor. Kulak içi ve üstü kulaklıklar, nostaljik görünümlü ve modernize edilmiş pikaplar keyifli anlarınıza eşlik etmek için en uzun gece indirimleri dahilinde sizlere sunuluyor. Ahşap kaplama bir pikap ile yıllar öncesinden gelen plakları dinleyerek geçmişi anabilir, dostlarınızla nostalji geceleri yaşayabilirsiniz. Evde ya da yolda sadece sizin için çalacak şarkıları ses kalitesi yüksek kulaklıklardan dinleyebilirsiniz.

Elektronik alanındaki niş ürünleri ve sadece D&R bünyesinde yer alan bazı ürünleri de kapsayan indirimler ile ayrıcalıklı alışverişin keyfine varabilirsiniz. D&R’ın 21 Aralık indirimleri sayesinde kendinize zaman ayırmanıza yardımcı olacak hobi ürünlerini ya da oyunları da satın alabilirsiniz. Yaklaşan yılbaşı hediye alışverişleriniz için en uzun gece indirimlerinden faydalanabilir, yakınlarınıza, dostlarınıza, aile üyelerinize yeni yıl armağanları alabilirsiniz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.