Kampanya, başlangıç tarihi olan 2 Ekim'den 18 Ekim 2015 gün sonuna kadar www.biletix.com internet adresinden alınacak olan "André Rieu" konseri indirimli bilet alışverişi için geçerlidir. Kampanya 5 Kasım 2015 tarihinde Ankara Arena'da ve 7 Kasım 2015 tarihinde Ülker Arena'da gerçekleştirilecek konserler için geçerlidir. Kampanya kapsamında bir kişi için sadece bir defa ve en fazla 4 kişilik bilet alımında %10 indirim hakkı olacaktır. Bir indirim kodu ile en fazla 4 bilet alınabilir. www.biletix.com adresinde %10 indirimden faydalanabilmek için DR yazıp 7276'ya kısa mesaj (SMS) göndermek gerekmektedir. SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır.
Kısa mesaj ile kampanyaya katılım operatörünüz tarafından bir kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilmektedir. 7276'ya gönderilen SMS'ten sonra eğer SMS gönderilen ilgili GSM numarası ile daha önce Paro'da aktivasyon yapılmışsa, indirim şifresi tek kullanımlık olacak şekilde gönderilecektir. Aktivasyonu olmayan GSM numaralarının D&R mağazalarındaki broşürlerden bilgi alarak veya https://www.paro.com.tr/ adresinden ilgili GSM numarası ile aktivasyon yapılması gerekmektedir. Her GSM numarasına bir tane indirim şifresi verilecektir. www.biletix.com adresinde indirim şifresinin ilgili ekrana girilip biletin indirimli tutarı görüldükten sonra satın alma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İndirim şifresinin gönderildiği SMS'in ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır. Bu kampanya kapsamında maksimum 1000 adet bilet %10 indirimli olarak satılacaktır. Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz.
Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Ankara Arena ve Ülker Arena, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.