Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Garmin Fenix 3 Akıllı Saat

Garmin Fenix 3 Akıllı Saat

Garmin Fenix 3 Akıllı Saat

Marka :

Garmin

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 753759166540

Garmin Fenix 3 Akıllı Saat
 
Gerçek Performans Gerçek Tarzla Buluşuyor 
 
• GPS/GLONASS uydu alımı ile her yönde paslanmaz çelik EXO™ anten, tek başına GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme özelliğine sahiptir.
• Elevate™ bilek kalp atış hızı teknolojisi bilekte kalp atış hızını ölçer
• Fitness egzersizi, dikey titreşim ve dikey oran, VO2 max, dinlenme danışmanı ve daha fazlası ile ileri koşu dinamikleri gibi özelliklere sahiptir¹
• Yüksek dayanımlı kubbe şeklinde safir lenslerle 1.2 inç güneş ışığında okunabilir Garmin Chroma Display™
• 3 eksenli pusula, altimetre, barometre ve TracBack® özelliği gibi açık hava navigasyon özellikleri
fenix 3 HR çoklu spor çalışması GPS saati dayanıklı, kapasiteli ve akıllıdır. Fitness çalışması için özellik ayarları artı açık hava navigasyon için özellik ayarlarıyla fenix 3 HR herhangi bir çalışma aktivitesi ve yarışma için hazırdır. Connect IQTM platformuna erişim, saat yüzlerinin ve veri alanlarının kişiselleştirilmesine olanak tanır ve indirilebilir widget'lar ve uygulamalar sağlar.
 
En Zorlu Koşullara Karşı Koyan Ciddi Tarz
 Gösterişli fenix 3 HR saati koruyucu bir PVD paslanmaz çelik uç ve tuşlara, UV dirençli silikon ve ekstra dayanıklılık için desteklenmiş gövdeye sahiptir. LED arka ışıklı güneş ışığında görülen, yüksek çözünürlüklü renkli Chroma ekran her türlü ışıkta verilerinize ulaşmanıza izin verir. fenix 3 HR, 100 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır ve UltraTrac™ pil tasarruf modunda 50 saate kadar, GPS modunda 20 saate kadar ve akıllı saat modunda 3 haftaya kadar pil ömrüne sahiptir (hepsi ayarlara bağlı).
  
Elevate Bilek Kalp Atış Hızı Teknolojisi
fenix 3 HR saati, göğüs kemeri giymeden size kalp atış hızı oran verilerinizi takip etme seçeneği veren Elevate bilek kalp atış hızı teknolojisini içerir. fenix 3 HR, adımları sayma ve uykuyu görüntülemeye ek olarak yakılan doğru kalori bilgisini sağlamak ve fitness çalışmalarınızın yoğunluğunu belirlemek için kalp atış hızını kullanır.
 
Egzersiz Sırasında Oksijen Seviyesi Ölçümü ve Fazlası
fenix 3 HR saati, size formunuz ve fitness'ınız hakkında bilgi vermek için ek çalışma özellikleriyle donatılmıştır. VO2 max oranlayıcı, dakika başına soluduğunuz maksimum oksijen yoğunluğunu belirlemek için koşma hızınız, dakika başına kalp atışı ve kalp atış değişkenliğiniz dahil verileri size sunar. Fitness kazanımlarınızı görmek ve diğerleriyle karşılaştırmak için takip değişimleri. Diğer fitness metrikleri, dinlenme kontrollü artı mevcut VO2 max sayınıza bağlı olarak ideal sonlandırma sürenizi tahmin eden hız tahmincisiyle birlikte bir dinlenme danışmanı içerir.
 
Gelişmiş Koşu Dinamikleri ve Fizyolojik Metrikler
Koşu verilerinizle daha ileri gidin ve genişletilmiş fizyolojik metriklere ve gelişmiş koşu dinamiklerine1 erişimi sağlayın. fenix 3 aşağıdaki verileri bildirir:
 
• Dikey titreşim ve oran — koşu hareketinizdeki 'sekme' dereceniz ve uzunluğu aşmak için fayda payı
• Zeminle temas süresi ve denge— koşu hareketinde uçuştan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar
• Ritim — dakika başına adım sayısı
• Uzunluk aşımı— uyumlu mevcut adımlamayı belirler
• Fizyolojik metrikler kalbinizi aşağıdaki verileri sağlamak üzere ölçer:
• Stres miktarı: fenix 3, 3 dakikalığına size tahmini stres seviyenizi sağlamak için dik dururken kalp atış hızı değişkenliğinizi ölçer. Ölçüm aralığı 1'den 100'e kadardır, düşük oranlar düşük stres seviyelerini belirtir
• Performans koşulu: 6-20 dakika koştuktan sonra, fenix 3 gerçek zamanlı koşulunuzu ortalama fitness seviyelerinizle karşılaştırır
• Laktat eşiği: Adım ve kalp atış hızı analizlerinizle fenix 3 kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder
  
Yüzme Profili, Kayak/Sörf Modu, Kürek Çekme ve Golf
 fenix 3 HR saati sadece koşu için değildir; özel özellik ayarları, ayakta kürek çekme ve hatta golf dahil yüzme çalışması, kayak, kürekle çekme sporlarına yardımcı olur. Garmin Swim™ cihazından ödünç alınarak, fenix 3 HR saati mesafenizi, adımınızı, atım sayımınızı ve fazlasını takip eder. fenix 3 HR saatinize sadece içinde yüzdüğünüz havuzun boyutunu söylüyorsunuz ve çalışmanıza başlıyorsunuz. Kayak/Sörf modu hız, mesafe, dikey düşüş ve otomatik koşu sayacını (kaldırma çizgisi için Otomatik Duraklatma ile) ve fazlasını parmak uçlarınıza taşır.Kürekle çekme için özellik ayarı kalp atışı miktarınızı sayar ve kalp atışı sayımı oranınızı hesaplar. Golf modu size Garmin Connect™'den indirdiğiniz herhangi tek bir rota için yeşilin ortasını ve ön sırta olan metrajı verir. fenix 3'ünüzü VIRB® hareket kameraları için ANT+® kablosuz bağlantı aracılığıyla bir eldiven dostu kumanda olarak bile kullanabilirsiniz.
  
Yolunuzu Gidin
 fenix 3 HR saat GPS plus ABC'yi kullanarak gidilen yolda kılavuzluk etmek için kapsamlı navigasyon ve takip fonksiyonellikleri sağlar. (altimetre, barometre ve pusula). TracBack özelliği sizi başladığınız noktaya geldiğiniz yoldan geri götürür. İçine yerleştirilmiş sensörleri rota, rakım ve hava değişimlerinde bilgi sağlar.
 
Siz hareket ederken bir "ekmek kırıntısı izi" oluşturarak bir GPS takip günlüğü kaydeder. Ayrıca başlama/bitirme noktası çizgisi, rota kontrol noktası veya bir kamp bölgesi, araç ya da diğer ilgi noktaları gibi konumları işaretlemenizi de sağlar. fenix 3 HR saati ile rotalar oluşturabilir ve takip edebilirsiniz de.
fenix 3 HR saati kablosuz olarak konumları, rotaları ve define avlarını paylaşabilmek için hem ANT+ bağlantı hem de Bluetooth®² akıllı kabiliyetler ile donanımlıdır.
  
Altimetre, Barometre ve Pusula
 fenix 3 HR saati ilgili, gerçek zamanlı bilgi sağlamak için ABC sensörleri ile donanımlıdır. İçe yerleştirilmiş altimetre, yükselme ve alçalmayı doğru şekilde görüntülemek için yükselme verileri sağlarken, barometre de hava basıncındaki kısa süreli eğilimleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmek için kullanılabilir. 3 eksenli pusula, hareket etseniz de etmeseniz de rotanızı muhafaza eder.
 
fenix 3 HR saati ABC sensörlerini GPS alıcısını kullanarak otomatik olarak düzeltir ve ayrıca konuma bağlı olarak süreyi ayarlar. Oldukça doğru bir sıcaklık okuması için, onu tempe™ dış sıcaklık sensörümüzle eşleştirin.
 
Kişisel Uygulamalar ve Saat Yüzleri
Connect IQ store'umuzdan ücretsiz indirmelerle fenix 3 HR saatini kişiselleştirin. Bir bakışta size bilgi sağlamak için saat yüzünüzü kişiselleştirebilir, veri dosyaları ekleyebilir ve uygulamalarla widget'ler indirebilirsiniz.
 
Bağlı Kalın
Akıllı bildirimler² e-postalarınızı, mesajlarınızı almanızı sağlar ve siz yoldayken bile sizi saatiniz üzerinde uyarır. fenix 3 HR saat uyumlu bir akıllı telefondan² kablosuz sinyal alır ve siz okumaya ne zaman hazır olursanız mesajı kendi ekranında göstererek bir mesajınız olduğunu bilmenizi sağlar.
Diğer bağlı özellikler Garmin Connect çevrimiçi fitness topluluğuna otomatik yükleme, ücretsiz Garmin Connect ve Garmin Connect™ Mobile uygulamalarımız aracılığıyla canlı takip ve sosyal medya paylaşımlarını içerir.
  
1Kalp atış hızı ekranları ve HRM-Run, ayrı satılır.
²Telefon Bluetooth® Smart olmalı. Uyumluluk için Garmin.com/BLE'e bakınız.
Bluetooth kelime markası Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve bu markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisansa tabidir.
 
Paket İçeriği
  • fenix 3 HR
  • USB/şarj kablosu
  • AC adaptör
  • Dokümantasyon

 

Boyutlar : 2.0” x 2.0” x 0.6” (51.0 x 51.0 x 16.0 mm)
Ekran Boyutu : 1.2” (30.4 mm)
Ekran Çözünürlüğü : 218 x 218 piksel; MIP renk
Ağırlık : 2.9 oz (82 g)
Batarya : Şarj edilebilir 300 mAh lityum-iyon
Batarya çalışma süresi : UltraTrac modunda 50 saate kadar; GPS antrenman modunda 20 saate kadar; saat modunda 6 haftaya kadar
Dahili Hafıza : 32 MB; kullanılabilir 23 MB
Iz nokta kaydı : 10,000 nokta; 100 kayıtlı izleme
Rota kaydı : 50
Kalp Atış Hızı Ekranı : Var(opsiyonel)
Gelişmiş Antreman (özel&hedefe yönelik antreman düzenleme) : Var
Tempo Alarmı (hedeflediğiniz tempodan saptıgınızda alarm ile sizi uyarır) : Var(opsiyonel)
Aralıklı Antreman (dinlenme aralıkları ayarlayabilme) : Var
Kalb Hızı Tabanlı Kalori Hesaplaması : Var
GPS Özelliği : Var
Otomatik Senkronizasyon (Otomatik Olarak Verileri Bilgisayarınıza Aktarır) : Var
Sanal Yarışçı : Var
Otomatik Durdurma : Var
Çoklu Spor (Bir Düğmeye Basarak Spor Modu Değiştirme) : Var
Barometrik Altimetre : Var
Glonass : Var
Favoriler / Yerler : 1000
V02 Max Tahmini : Var
Toparlama Danışmanlığı : Var
Koşu Dinamikleri : Var
Saat Özellikleri, Tarih ve Alarm : Var
Yarış Tahmini : Var
Sanal Partner (dijital kişiye karşı eğitim görün) : Var
Akıllı bildirim : Var
Garmin Connect Mobil ile uyumluluk : Var
Virb Kontrolü : Var
Titreşimli uyarı : Var
Müzik kontrolü : Var
Telefonumu bul özelliği : Var
Hızölçer (kapalı mekan antrenmanları için mesafeleri hesaplar) : Var(opsiyonel)
Renkli Ekran : Var
Negatif Ekran Modu : Var
Hassas Alıcı : Var
Elektronik Pusula : Var
İvmeölçer : Var
Kişisel Rekorlar : Var
Vector™ ile uyumluluk : Var
Çoklu Bisiklet Profilleri : Var
Kalori Hesabı : Var
Training Effect (aktivitelerinizin gelişiminiz üzerindeki etkilerini ölçer) : Var
Yüzme Ölçümleri (kulaç tipi, kulaç sayısı ve havuz boyutu) : Var
Kulaç tipi ve sayısı belirleme : Var
Tur belirleme : Var
Denizde mesafe ölçümü : Var
Adımsayar : Var
Otomatik Hedef Belirleme : Var
Hareketsizlik Uyarısı : Var
Uyku İzleme : Var
Ek Özellikler   • Connect IQ™ uygulama desteği: Var (saat yüzleri, veri dosyaları, widget'lar ve uygulamalar)
    • EXO™ anten (GPS/GLONASS): Var
    • Wi-Fi®: Var
    • ANT+®: Var
    • Bluetooth® 4.0 LE: Var
    • Hava durumu uyarıları: Var
    • UltraTrac: Var
    • tempe™ sensör desteği: Var
    • TracBack: Var
    • Kayak özellikleri: Var
    • Fizyolojik ölçümler : Var
    • SUP/Kürek Çekme: Var

Sapphire Cam : Var
Harita : Yok
Nabız Bandı : Yok
Bluetooth : Var
Bilekten Nabız Ölçüm : Var
Spor Modu : Çoklu Sporlar
Su Geçirmezlik : Var
Akıllı Bildirim : Var
GPS : Var

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.