Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Qi Power Delivery Powerbank

Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Qi Power...

Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Qi Power Delivery Powerbank

5/10 - 7 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Xiaomi

Hızlı Teslimat
27 Ekim
Standart Teslimat
28 - 03 Kasım
* 100 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe, 'standart teslimat'ta kargo bedava!
  • Barkod: 6934177705700

Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - Qi Power Delivery Powerbank

Temel iletişim ihtiyaçlarının yanı sıra multimedya içeriklerinin takibi ve oyun oynama gibi işlemlerde de kullanılan yeni nesil akıllı cep telefonları ve tabletler, yüksek performanslı donanım bileşenlerine karşın çoğu kullanıcı için yeterli olmayan bataryalarla geliyor.

Hâlihazırda, kısa sürede azalan telefon ve tablet bataryası nedeniyle sorun yaşayan ve batarya üretim teknolojilerinin ilerleme kaydetmesini beklemek istemeyenlerin yönelebilecekleri taşınabilir şarj cihazları, telefon ve tabletlerin kesintisiz şekilde değerlendirilebilmesine olanak veriyor.

Tasarımından teknik yeterliliklerine dek pek çok noktasıyla öne çıkan Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı, markanın en yeni teknolojileri bir araya getirerek oluşturduğu işlevsel çözümlerden biri olarak değerlendiriliyor.

Güncel akıllı cep telefonlarında yer alabilen kablosuz şarj özelliğinden yararlanılabilmesini mümkün kılan ve elektromanyetik indüksiyonla telefonları sorunsuz şekilde şarj edebilen Qi teknolojisini destekleyen model, sahip olduğu özelliklerle öne çıkıyor.

 

Xiaomi Powerbank ile Hem Kablolu Hem de Kablosuz Şarj Mümkün

Markanın alışılagelen Powerbank tasarımlarından izler taşıyan ürünü, gerek fiziksel yapısı gerekse ağırlığı sayesinde kolayca taşıyabilir, çanta ve geniş cebinize konumlandırarak dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Üzerinde bir adet USB-C, bir adet de USB-A portları bulunan taşınabilir şarj cihazını kablolu olarak kullanarak akıllı cep telefonu ve tabletlerinizi şarj edebilir, dilerseniz Qi teknolojili cihazlarınızı Powerbank’in üzerine yerleştirerek kablosuz şarj imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Powerbank’in 10000 mAh kapasiteli bataryasını, aynı anda üç farklı cihazı şarj ederek kullanabilir, sahip olduğunuz cihazları kısa sürede tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.

 

Yekpare alüminyum metal kasa ile korunan, çarpma ve düşmelere karşı dayanıklı hâle getirilen taşınabilir şarj cihazını seyahatlerinizde ve doğa yürüyüşlerinizde güvenle taşıyabilir, muhtemel aksaklıklar neticesinde Powerbank’i performans kaybı olmaksızın kullanabilirsiniz.

Farklı volt ve amper değerleri sağlayabilen ürünü yalnızca telefon ve tablet şarj işlemlerinde değil kamera, oyun konsolu ve ilgili bağlantı noktalarıyla şarj edilebilen diğer tüm aygıtların şarj edilmesi esnasında değerlendirebilirsiniz.

Cihazın üzerine konumlandırılan bilgilendirme LED’leri aracılığıyla Powerbank’in doluluk oranını kolaylıkla tespit edebilir, diğer cihazları şarj sürecini ve Powerbank’in kendi şarj işlemini bu doğrultuda yönetebilirsiniz.

 

Markanın En Başarılı Powerbank Modellerinden Biri

Akıllı cep telefonlarının kablo yardımıyla şarj edilme süreçleri, telefon görüşmeleri, yazışmalar ve benzeri işlemler esnasında kullanıcı için sorun teşkil edebiliyor. Kablonun art arda takılıp çıkarılması ise genellikle istenen bir eylem olmuyor. Tam da bu noktada Xiaomi’nin kablosuz şarj destekli Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı modelleri devreye giriyor. Kompakt boyutlarına karşın yüksek kapasiteli oluşu, birden fazla bağlantı noktası ve eş zamanlı olarak üç farklı cihazı şarj edebilmesi, modelin en güçlü yanlarını teşkil ediyor.

 

Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı üzerinde yer alan USB-A portu, yalnızca telefon ve benzeri cihazların şarjı için kullanılırken USB-C portu ise Powerbank’in şarj edilebilmesinde de değerlendirilebiliyor.

USB-C aracılığıyla telefonları şarj edebilen ürün, 18 W güç sağlayabiliyor, kablosuz kullanımda ise 10 W düzeyinde bir güç iletimi gerçekleşiyor. Xiaomi’nin amiral gemisi telefonları kablosuz şarj modunda iki saat civarı bir sürede tam doluluğa ulaşırken kablolu bağlantı ile bu süre çok daha azalıyor.

USB-A üzerinden 5V 2.4A, 9V 2A, ve en fazla 12V 1.5A çıkış elde edilebiliyor. USB-C üzerindense 5V 3A, 9V 2A ve en fazla 12V 1.5A çıkış alınabiliyor. Powerbank’in kendisi ise kutu içerisinden çıkan USB kablosu kullanılarak ve hızlı şarj destekli adaptörler kullanılarak dört saat civarı bir sürede tam doluluğa ulaştırılabiliyor.

 

Şarj İşlemleri İçin Gerekli Aksesuarlar Kutu İçerisinde

Aynı anda üç farklı cihazı şarj edebilmesi, zarif ve taşınabilir fiziksel yapısı, yüksek kapasiteli bataryası ve Xiaomi’ye özgü yanlarıyla öne çıkan model, kutu içeriğiyle de kullanıcıları memnun ediyor. Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı kutusunda; Powerbank’in kendisi, bir ucu USB-C diğer ucu USB-A yapısındaki yeterli uzunlukta kablo ve kapsamlı anlatımların yer aldığı kullanım kılavuzu bulunuyor.

 

Pratikliği ve Performansıyla Kullanıcıların Gözde Powerbank Modeli

Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı fiyatları ile kısıtlı bütçeli kullanıcıların da rahatlıkla yönelebilecekleri Powerbank modelleri içerisinde boy gösterirken sunduğu olanaklarla da fark yaratıyor. Kutusundan çıktığı an kullanılabilecek şekilde dizayn edilen ve içerisinde belirli oranda şarj bulunan ürünün şarj seviyesinin LED’ler aracılığıyla kontrolünden sonra kullanım kılavuzunda anlatılan şekilde şarj edilmesi gerekiyor.

Bataryaların ilk günkü performansını koruması için de cihazın şarjının tamamen bitmeden yeniden doldurulması gerekebiliyor. Bu ve benzeri konularda bilgi alabilmek için kullanım kılavuzunun yanı sıra Xiaomi’nin ürüne dair diğer dokümanlarının incelenmesi önem kazanıyor.

 

Teknik Özellikler

Kapasite: 10000 mAh, 37 Whr 3.7V

Nominal Kapasite: 6000 mAh, 5V 3A

Çıkış: 10 W (Kablosuz), 18 W (USB-C)

Bağlantı Noktası: Bir adet USB-C, bir adet USB-A

Batarya Tipi: Lityum Polimer

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.