Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ebru Sinik Ile Gündelik Yasam Için Kadim Nefes Teknikleri

Ebru Sinik Ile Gündelik Yasam Için Kadim Nefes Teknikleri

Ebru Sinik Ile Gündelik Yasam Için Kadim Nefes Teknikleri

Yönetmen: Haluk Can
Oyuncu: Ebru Şinik
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8699943802738


"Chopra Center University" eğitmenlerinden Ebru Şinik, Yükselen Çağ isimli "Beden,Zihin ve Ruh Sağlığı Bütünlüğü Merkezi'nin kurucusu ve lider eğitmenlerindendir. Şinik, Bu DVD'de Bhastrika-Kapala Bhati-Nadi Shodhana Agni Sar- Bhramari- Ujjai- Shitali ve Aslan Nefesleri uygulamalı olarak öğretilmekte ve Her Nefese ait Kontrendikasyonlar ve Şifa verdiği rahatsızlıkların listeleri paylaşılmaktadır. Şinik, kurumsal dünyada 17 yıl boyunca üst düzey yöneticilik pozisyonlarında çalışırken yaşadığı şiddetli anksiyete neticesinde Meditasyon, Kadim nefes neknikleri ve Ayurveda ile tanışarak, bu doğrultudaki bilgileri uygulamaya başlamış ve yaşadığı hızlı olumlu etkilerle "Bütünsel Sağlık" alanında uzmanlaşmayı seçmiştir.Disk Sayısı: 1Yorumlar 1

Nefes Teknikleri Eğitimi

Birkaç ay önce Yükselen Çağ Kurucusu Ebru Şinik Kadim Nefes Teknikleri Seminerine katılmış ve 40 yıldan sonra doğru nefes almayı öğrenmiştim. Kendisinin Nefes eğitiminde öğrettiği teknikleri pratik yaparken bir başucu referansı olarak kullanabileceğim DVD de en sonunda çıktı. Çok Teşekkürler Ebru Şinik , Doğru Nefes Almanın ve daha sağlıklı bir yaşamın öğreticisi.

28.01.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.