Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tarzan - Hazine Adasi

Tarzan - Hazine Adasi

Tarzan - Hazine Adasi

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yönetmen: Bilimiyor
Standart Teslimat
24 - 26 Şubat
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 8693040400767


Fırtınalı bir gecede, mürettebatın da isyan çıkardığı Fuwalda adlı gemideki Lord Greystoke, hamile eşi ve gemideki hazineyi alarak küçük bir sandalla gemiden ayrılır. Afrika kıyısında ıssız bir yere çıkarlar ve bir kulübe yaparak hazineyi kulübenin dibine gömüp hazine sandığı da yeni doğan oğluna beşik yapan Lord, oğlu bir yaşına gelince hastalanır ve karısıyla birlikte ölür.
Minik çocuğu yakınlarında yaşamakta olan bir goril ailesi evlatlık edinir ve onların küçük çocukları Terkoz da çok istediği bir kardeşe kavuştuğu için sevinçlidir. Ona hemen daldan dala uçmayı, koşmayı, avlanmayı öğretmeye başlar.
Tarzan büyüdükçe güçlenir ve gorillerin sevgisini kazanır.Onlara saldıran rakip gorillerin liderini yenince de kendi kabilesinin liderliğine getirilir. Artık ormanın kralı olmuştur.
Ormanlarına gelen araştırmacılar arasında gördüğü Jane onun dikkatini çeker ve onları gizlice takip etmeye başlar.
Babası ölen Jim hawkins, annesi ile zor günler geçirmeketdir babasından kalan Amiral Benbow adlı oteli artık onlar işletmek zorundadır. Aslında otel güzeldir ama çok sapa bir yerde ve pek gelen gidenin olmadığı bir yerdeki b uoteli ayakta tutmak, masrafları karşılamak, faturaları ödemek onlar için tam bir kabusa dönüşmek üzeredir.
Okuduğu ve gördüğü her şeyi aklında tutmak yeteneğine sahip olduğunu iyi bir okulda okutmak isteyen Bayan Hawkins, değil onun okul masraflarını karşılamak, ellerindeki bu güzel oteli bile kaybetmek üzeredir. Bu sıkıntıların üstüne çıka gelen Billy Bones, onlara gizli bahseder ve gerçekten de korsanların geldiğini görünce anne oğul bırakıp kaçar.
Jim de annesi ile otelden kaçıp saklanırlar ve şimdi otellerini altüst eden bu korsanlardan nasıl kurtulacaklarını düşünmeye başlarlar.Disk Sayısı: 1Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız