Kampanya, başlangıç tarihi olan 4 Ekim’den 2 Kasım 2018  gün sonuna kadar www.biletix.com internet adresinden alınacak olan “Garou Konseri” indirimli bilet alışverişi için geçerlidir.

Kampanya 2 Kasım 2018’de Volkswagen Arena’da gerçekleşecek 1 etkinlik için geçerlidir.

Kampanya kapsamında bir kişi için sadece bir defa ve en fazla 9 kişilik bilet alımında %25’e varan indirim hakkı olacaktır.

Bir indirim kodu ile en fazla 9 bilet alınabilir.  www.biletix.com adresinde D&R’a özel indirimden faydalanabilmek için DR GAROU yazıp 5564’e kısa mesaj (SMS) göndermek gerekmektedir.

SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılım operatörünüz tarafından bir kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilmektedir.

Her GSM numarasına bir tane indirim şifresi verilecektir. www.biletix.com adresinde kampanya tipinde D&R indirimi seçilip biletin indirimli tutarı görüldükten sonra satın alma işlemini tamamlama aşamasında ilgili kodun girilmesi gerekmektedir.

İndirim şifresinin gönderildiği SMS’in ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır.

Bu kampanya kapsamında her konser için maksimum 1000 adet bilet %25’e varan indirimle satılmaktadır. Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapasite ile sınırlıdır.
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.