Kampanya 20 Nisan- 8 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’daki Paro üyesi D&R mağazalarında D&R Card ile 40 TL ve üzeri yapılan ilk alışverişte geçerlidir.


Kampanya kapsamında, filmin gösterimde olduğu tüm Cinemaximum gişelerinde “Heidi” filmine 2 kişilik ücretsiz giriş hakkı verilmektedir. Kampanya sadece “Heidi” filminin gösterimleri için geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için alışverişin sonunda verilen Paro slip üzerindeki şifrenin başına FILM yazılarak 7276’ya kısa mesaj (SMS) gönderilmesi gerekmektedir. Örn: FILM KWEKYTTB

Gönderilen kısa mesajın başarılı olması halinde D&R tarafından SMS ile bir onay kodu gönderilecektir. Kampanyadan faydalanmak için bu onay kodunun Cinemaximum gişelerinde söylenmesi yeterlidir. SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. SMS ücreti operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Onay SMS ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır.


Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapılan kartın aktivasyonlu olması gerekmektedir. Aktivasyonu bulunmayan kartların www.paro.com.tr üzerinden detaylı bilgisi alınıp aktivasyonu yapılabilir. Şifreyi, alışverişi yapan kişinin kısa mesaj (SMS) atması zorunlu değildir. Herhangi bir yakını da aynı şifre ile kısa mesaj (SMS) atarak kampanyaya başvurabilir.

SMS gönderen ilk 300 kişi faydalanabilir. Onay kodu 2 kişiliktir ve tek kullanımlıktır.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.