Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Vulli Kaplumbağa Margot 200324

Vulli Kaplumbağa Margot 200324

Vulli Kaplumbağa Margot 200324

Marka :

Vulli

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 3056562003246


Bebeğinizin tüm duyularını uyarmak için Sophie'nin arkadaşlarıyla tanışın!

Tat: Bebeğiniz tamamen güvenlidir, doğal kauçuktan yapılmıştır ve and toksik çermeyen gıda boyası ile boyanmıştır.
Bebeğinizin diş çıkarma dönemindeki ağrıyan diş etleri için yumuşak ve çok sayıda farkı bölümleri ile diş kaşımak için idealdir.
İşitme: Çıkardığı ses bebeğinizin işitmesini uyarır ve neden- sonuç arasındaki bağlantıyı anlamasına yardımcı olur.
Dokunma: Tıpkı anne teni yumuşaklığında, fizyolojik ve duygusal tepkileri yatıştırır bebeğinize güven verir.
Koku: Kauçuğun doğal ve ayırdedici kokusu, bebeklerin kolayca tanımasını sağlar.
Görme: Parlak ve contrast renkleri bebeklerin kolayca dikkatini çeker.
Sophie'nin yeni arkadaşları; Ayıcık Gabin, Kedi Lazare, Kaplumbağa Margo, Fare Josephine and Minik kuş Kiwi ile mutlaka tanışın.

Sophie'nin Hikayesi
Bir varmış bir yokmuş, basit bir hikaye... Böylesi egzotik bir vahşi yaşam bebeği ilk defa piyasaya çıkıyordu ve gerek boyutları gerekse şekli bebeklerin minik elleri ile kavraması için idealdi. O zamanlar da tıpkı bugünkü gibi görünen Zürafa Sophie'nin üretimine, 25 Mayıs'ta, bir Perşembe günü başlandı. Piyasaya çıkar çıkmaz büyük bir başarı elde etti.

Diş çıkarmanın ilk işaretleri ortaya çıktığında Zürafa Sophie'nin bebeklerinin gözyaşlarını dindirdiğini gören genç anneler, çok geçmeden bunun çocukları için olmazsa olmaz bir oyuncak olduğunu farkettiler! Minik Zürafa'nın ünü kulaktan kulağa hızla yayıldı. O andan itibaren, Avrupa'da nice kuşaklar, karnına ve başına bastırdıklarında Sophie'nin çıkardığı sesle büyüdüler!

1961 yılında oluşturulduğundan bu yana Zürafa Sophie dünyanın dört bir yanındaki 50 milyondan fazla bebeği (ve ebeveynlerini!) doğal güzelliği ve cazibesi ile kendine hayran bırakırken, retro tarzı da 50 yılı aşkın bir süre boyunca popülaritesinden hiçbir şey kaybetmemesini sağladı. Fransa'da doğan her 10 bebekten 9'una kendi Zürafa Sophie'si veriliyor. 50 yıl sonra bile halen ilk günkü gibi olan Sophie, hiç yaşlanmadı...

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız