Windows 8 için Kobo uygulaması ile okuyun

İster ofisinizde molada olun ister yatağınızda rahat bir şekilde yatıyor olun, Windows 8 için ücretsiz Kobo uygulamasını indirdiğinizde tüm favori kitaplarınızı doğrudan masaüstünüzden, dizüstünüzden, tabletinizden veya akıllı telefonunuzda satın alabilir ve okuyabilirsiniz.

  • Windows Mağaza

Hikayenize kaldığınız yerden devam edin

Hikayenize devam etmek için eve gitmeyi beklemenize gerek yok. Kobo uygulaması, tüm yer işaretlerini senkronize eder. Bu sayede akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan veya Kobo cihazınızdan, en son kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz

Bir sonra okuyacağınız kitaptan çok uzak değilsiniz

Kobo kitabevine istediğiniz zaman doğrudan masaüstünüzden erişebilirsiniz. Burada, 4 milyondan fazla, dünyanın en iyi eKitap başlıklarına göz atabilir ve satın alabilirsiniz.

Tam olarak ne arıyorsanız onu bulun...
Ardından yeni bir şeyler keşfedin!

Yeni bir romanı veya bir yazarı mı duydunuz? Sadece Kobo uygulamasını açın ve arama çubuğuna başlığını, yazarını veya konusunu girin, işte bu kadar kolay!

Kitaplığınızı yönetin

Bazı okuyucular tüm kitaplıklarını dolu tutmak isterken bazıları sadece birkaç favori kitabını elinin altında tutmak ister. Hangisini isterseniz, Kobo uygulaması sadece elinizin altında tutmak istediğiniz eKitapları seçerek, cihazınızın depolama alanını kontrol altında tutmanızı sağlar.

Mükemmel okuma deneyiminizi oluşturun

Kobo uygulaması, nerede olursanız olun rahat bir şekilde okumanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Yatakta okumaya hazır mısınız? Sadece gündüz modundan gece moduna değiştirin. Metroda aydınlatma yeterli değil mi? Parlaklığı artırmanız yeterli. Gözünüzün rahatsızlığını en alt seviyeye indirmek için, çeşitli yazı tipi tarzlarından birisini seçebilirsiniz.