Kedinize Sarılma Günü Instagram Yarışması Katılım Koşulları

 

1. D&R’ın Kedinize Sarılma Günü yarışması, D&R Instagram (https://www.instagram.com/dr_dunyasi/) sayfasında gerçekleştirilecektir.

 

2. 4 Haziran 2017 tarihinde Instagram sayfamızda paylaşacağımız gönderiyle beraber kullanıcıların Instagram’da fotoğraflarını paylaşarak #kedinesarıl hashtagini kullanarak ve @dr_dunyasi sayfamızı etiketleyerek yarışmaya katılmaları istenecektir. Yarışmaya katılmak için fotoğrafın altında #kedinesarıl hashtagini kullanmak ve @dr_dunyasi sayfamızı etiketlemek zorunludur. Aksi halde katılım kabul edilmeyecektir.

 

3. Tüm katılımlar, bu metin ile tarif edilen kriterlere göre değerlendirilecek ve yarışmanın 3 kazananı, şartların tümüne uyan katılımlar arasından, D&R tarafından seçilecektir.

 

4. Kazanan 3 katılımcıya sürpriz kitap hediye verilecektir.

 

5. Her katılımcı yalnızca bir paylaşımı ile ödül kazanabilecektir.

 

6. 04.06.2017 tarihi saat 09.00'da başlayacak olan yarışma 04.06.2017 23:59 tarihinde sona erecektir. Bu tarih aralıkları dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

 

7. Kazananlar, 06.06.2017 tarihinde D&R resmi Facebook ve Instagram sayfalarından duyurulacaktır.

 

8. Ödül kazanan katılımcıların, D&R’ın Facebook ve Instagram sayfaları üzerinden duyurulmasının ardından,  ad, soyad, adres ve cep telefonu bilgilerini 08.06.2017 tarihine kadar Facebook ve Instagram üzerinden özel mesaj yoluyla iletmeleri gerekmektedir. D&R’ın kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Tüm yarışmacıların kazanan açıklamalarını ilgili web adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. D&R tarafından gönderilebilecek e-postanın/ mesajın/ özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda D&R hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

9. Katılımcılar tarafından iletişim bilgilerinin yanlış verilmesinden D&R sorumlu tutulamaz, yanlış bilgilere sahip kullanıcıların hediyeleri iptal edilir.

 

10. Yanlış ya da eksik verilen adres, kişinin adreste bulunamaması gibi sorunlardan D&R sorumlu değildir ve bu kişilere tekrar gönderim yapılmaz.

 

11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 

12. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar, kazansalar dahi ödülleri teslim edilmez.

 

13. Bir kişinin herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalıştığının tespit edilmesi durumunda, kişi ödül kazansa dahi ödülü iptal edilir.

 

14. D&R yarışma kurallarında ve ödüllerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

15. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

 

16. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

 

17. Bu kampanyaya D&R çalışanları, akrabaları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar, katılıp kazansalar dahi ödül alamazlar.

 

18. Kedinize Sarılma Günü yarışmasına katılanlar, D&R ve bünyesindeki diğer markalar ve işbirliğindeki şirketler tarafından her türlü tanıtım, kampanya, fırsat, haber ve benzeri gibi iletilerin tarafına SMS, e-posta ve telefon yolu ile ulaşılmasını kabul eder.

 

19. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.

 

20. Yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.