Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Karabaş 2021 Masa Takvimi
Karabaş 2021 Masa Takvimi

Karabaş 2021 Masa Takvimi

6/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Standart Teslimat
05 Mart - 10 Mart
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9784583161157

Karabaş 2021 Masa Takvimi Ürün Açıklaması

Karabaş 2021 Masa Takvimi

Mutluluk bir cana yoldaş olmaktır!

Sokak hayvanlarına hak ettikleri değeri verebilmek ve onların birer yuva sahibi olmalarını sağlamak için canla başla çalışan Karabaş Derneği’nin Karabaş 2021 Takvimi YEM Kitabevi’nin katkılarıyla yayımlandı. Tüm geliri Karabaş Derneği’ne ve sokak hayvanlarına aktarılacak bu özel takvimden satın alarak siz de can dostlarımıza destek verebilirsiniz.

 

Hepimiz için pek çok acı ve hüzün barındıran sıra dışı bir yıla veda ederken, yeni yıla gözlerindeki umut ve sevgi hiç eksilmeyen dostlarımızla birlikte “merhaba” demek için hazırlanan Karabaş 2021 Masa Takvimi satın olarak siz de umut olabilirsiniz.

Çünkü umutlarımızı diri tuttuğumuz sürece düzeltme, değiştirme, geliştirme, iyileştirme şansımız da vardır. Umudumuzu yitirmeyelim, umud olalım! Belki tümüne ulaşamayabiliriz ama bilindik denizyıldızı hikayesinde olduğu gibi, “onun için fark edecektir” katkılarınız.

 

Karabaş Derneği olarak, bu umudu taşımak ve paylaşmak adına hazırladığımız, “elde edilecek tüm geliri sokak hayvanlarına destek olmak, yeni bir yuvalar kazandırmak için harcanacak” bu takvim ile sizleri de destek olmaya davet ediyoruz. Çünkü sizin desteğiniz olmazsa “bir eksik” kalıyoruz!

 

Bu daveti geri çevirmeyeceğinizi bilmenin mutluluğuyla;

Takvimin her bir sayfasındaki özel çekilmiş fotoğraflardan bize bazıları umutlu ve neşeli, bazıları ise hüzünlü ve sevgiye muhtaç gözlerle bakan dostlarımızı ofislerimizdeki, evlerimizdeki masalarımızın üzerinden her gün hatırlayalım. Hem zamanı hem de onları unutmayalım.

Sayfalarını keyifle çevireceğiniz, belki de hayatınıza bir can dostu dahil edeceğiniz, yardıma muhtaç olan bu canların sesine kulak vereceğiniz sağlıklı yıllar dileriz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Baskı sayısı: 1. Baskı

Basım tarihi: Kasım 2020

Sayfa sayısı: 14

Ebat: 14 x 20 cm.

Renk: Renkli, kuşe baskı

Türü: Spiralli masa takvimi

 

Fotoğraf Sanatçısı: Salih Güler

Grafik Tasarım: Levent Çağın

Metin Yazarı: Özlem Özen

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.