Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


... Ve Gittik

... Ve Gittik

... Ve Gittik

Yayınevi :

Goa

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054353705


Bütün hikâye buluşmayla başladı… Sonra birden gitmek istedim, orada olabilmek, yolculuğu yaşayabilmek. Bu duyguyla kalbim yerinden çıkıyor zannettim. Sanki sevgiliyi özler gibiydi. Tatlı bir telaş, bir heyecan, minik yürek kıpırtıları. Hiçbir zaman bilemedim, ben miydim gitmek isteyen yoksa orası mıydı beni kendine çeken?..

Ve sonra hikâye başladı. Biz on üç kadın, yaşamımıza ara vererek yollara düştük. Başlangıçta sadece bir yolculuk sandığım bu hikâye, sonunda hepimizin içsel yolculuğu oldu.

Bu kitap Hindistan'ın ruhunu anlattığı kadar, bu on üç kadının da ruhunu anlatır.

Tüm yaşanmışlıklar, aynı Hindistan gibi, bir mucizedir aslında.

Gerçek mucizeyi ise yalnızca biz yaratırız. Kim olursak, hangi kültürden olursak, kaç yaşında olursak olalım fark etmez. Yeter ki değişebilelim, yeter ki hayallerimizin peşinden gidecek cesareti gösterebilelim.

Bu kitap hepinizin yaşamlarına dokunacak. Satır aralarında kendinizi bulacaksınız. Bazen gözyaşlarınızı tutamayacak, bazen derin derin düşüncelere dalacak, bazen de kahkahalar atacaksınız. İnandığım tek bir şey var: Hepiniz aynı benim yaptığım gibi hayallerinizin peşinden gitmek için bir adım atacaksınız.Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Goa

Sayfa Sayısı : 176

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Etkileyici

Zaman zaman boğazınız düğümlenip, gözyaşlarınız akmasın diye kapağını kapatıp okumaya 2-3 dk ara verseniz de, bir solukta okunan su gibi kitaplardan... Hindistan'a ve hayallere yapılan bir yolculuğun hikayesi. Çok güzeldi.
Tugba..

13.04.2012

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız