Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


10 Numara Motivasyon

10 Numara Motivasyon

10 Numara Motivasyon

Yayınevi :

Ceres Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054910755


Farkındalık Kazandırır

Bize bahşedilen yetenekler her birimiz için farklı farklı olsa da hepsi aynı yoğunlukta büyük bir sevgi içerir. Yeteneklerimizi sergilemek için duyduğumuz istek ve sergilerken aldığımız haz müthiştir. Yeteneklerini kullanmaktan hoşlanmayan, onları sevmeyen birini asla göremezsiniz. Konuşmak, yazmak, öğretmek, resim yapmak gibi sayısız yeteneklerimizin içine sevgi konmasının nedeni, onlarla mutlu ve başarılı bir hayat oluşturmamız içindir. Bu dünyada her birimizin mutlu ve başarılı olması düşünülmüşken, çoğumuzun mutsuz ve başarısız yaşaması son derece ironiktir.

Başarı üzerine farkındalık kazandıracak birçok özgün paylaşımı bu kitapta bulacaksınız. Başarılı olmak için tek kanatla uçamayız ancak birbirimize sarılırsak çift kanat olup başarıya ulaşabiliriz. Bu kitapla, başarı yolculuğunuzda size kanat olmak, ışık tutmak istedik. Başarırsanız sizinle birlikte biz de başarmış olacağız. Şimdi uçuşa geçelim ve yolculuğun keyfini çıkaralım.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ceres Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Okumak için sabırsızlanıyoruz...

BÖLGE GAYRİMENKUL A.Ş firması olarak düzenlediğimiz eğitim programlarından dolayı  Sayın Hilmi IŞIKÖREN'i,  tanıyoruz. Güleryüzlü oluşu, pozitif enerjisiyle ve özellikle gayrimenkul sektörü bilgisiyle bize katmış olduğu değerleri ve usta motivasyoncu olarak, pozitif enerjisini bize aktardığı için çok teşekkür ederiz. Yayına çıkan bu ilk Kitabını tüm ekibimizle okumak için  toplu olarak siparişini verdik ve sabırsızlanıyoruz. Çok başarılı bir kitap olacağına eminiz. Kendisini tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz.

28.09.2016

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız