Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


2023 Anadolu Birleşik Devletleri

2023 Anadolu Birleşik Devletleri

2023 Anadolu Birleşik Devletleri

Yeni Dünya Düzeni

Yayınevi :

Cinius - Çağdaş Türk Yazarları Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786051272023


New York havaalanında bulunan bekleme salonlarından birinin gözlerden ırak bir köşesinde, oturduğu koltukta düşünceli bir halde uçağının kalkış saatini bekliyordu. Yüzündeki çizgilerde ve önlerden seyrekleşmiş beyaz saçlarında, yıllarca vermiş olduğu bir mücadelenin izleri okunuyordu. Geçmişe dönük olarak yaşadıklarını kafasında yeniden canlandırıp muhakeme yaptığı bir esnada, havaalanının mevcut tüm salonlarında yankılanan bir anonsla irkilerek kendisine geldi. Bu çağrıyı bekleyeli neredeyse bir saat olmuştu.

"New York'tan Anadolu Birleşik Devletleri, Ortodoks Özerk Constantinapolis (İstanbul) Eyaletine gidecek olan sayın yolcularımız, 7800 sefer sayılı supersonic uçağımız, kalkışa hazırdır. Tüm yolcularımızın, Barackode kartlarında yer alan uçuş bilgilerini kontrol ettirmek üzere, peronlardan önceki son çıkış noktasında bulunan güvenlik kontrol bölgesine gelmeleri önemle rica olunur.

"Anonsu duyduktan sonra oturduğu koltuktan yavaşça doğruldu, gayet sakin bir şekilde, daha önce koltuğun yan tarafına bırakmış olduğu valizine doğru bir hamle yaptı. Valizin tutamağını kavradıktan sonra birkaç saniye öylece hareketsiz bir şekilde kalırken, kinayeli bir şekilde şu cümleleri mırıldandı.
"Hıh Demek birazdan Anadolu Birleşik Devletleri Ortodoks Özerk İstanbul Eyaletine gideceğiz ha… Pekâlâ, şimdilik öyle olsun bakalım…."


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 110

Baskı Yılı: 2011


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 62

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Cinius

Sayfa Sayısı : 110

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Yıllar Önce

Yıllar önce okumuştum, kitabın ismi sizce günümüze vurgu yapmıyor mu ? Şu anda içinde bulunduğumuz siyasi karmaşanın bir yansıması değil mi ?

Basit ve yoğun bir kitap, tavsiye ederim.

22.04.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız