Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


21.Yüzyılda Ülkemiz Üzerinde Oynanan Stratrajik Oyunlar
21.Yüzyılda Ülkemiz Üzerinde Oynanan Stratrajik Oyunlar

21.Yüzyılda Ülkemiz Üzerinde Oynanan Stratrajik Oyunlar

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Maranki Yayınları
Standart Teslimat
07 Mayıs - 12 Mayıs
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786056740305

21.Yüzyılda Ülkemiz Üzerinde Oynanan Stratrajik Oyunlar Kitap Açıklaması

Osmanlı'dan, günümüze kadar geçen süreç içinde, gerek yer altı zenginliklerimizin ekonomiye kazandırılmasında gerekse ülke olarak koymuş olduğumuz hedeflere ulaşmak için gösterdiğimiz çabalarda hep bir ya da birileri tarafından, kirli eller ile faili meçhul seri cinayetlerle ülkemiz üzerine oyunlar oynanmış, ülkemizin gelişmesi ve büyümesi planlı bir şekilde stratrajik oyunlarla durdurulmaya çalışılmıştır. Abdülhamit'in tüm masrafları kendi karşılayarak oluşturduğu petrol haritasının bu gün gerçek olduğunun anlaşılması, ülkemiz üzerine çöken terör belasının altından hep aynı ülkelerin çıkması, Kendileri dahi başkanlık sistemi ile yönetilirken, bizzat ülkelerinin başkanları tarafından, başkanlık sistemine geçişimizi engelleme çabalarının altında yatan gerçekleri "21. Yüzyılda Ülkemiz Üzerine Oynanan Stratrajik Oyunlar" kitabımızda birer birer açıklıyoruz. Günümüzde tarihi tekerrür ettirmek isteyen dış güçlerin yerli iş birlikçileri ve devşirmeler tarafından oluşturulmuş FETÖ terör örgütünü kullanarak yapmak istediği darbeye karşı "Necip Türk Milleti" tarafından verilen "Nasıl Milli Duruş Gösterilir?" dersinin altında yatan gerçekleri ve kendi antropolojik ve tarihsel seyri içerisinde bütün detayları ile bu kitabımızda bir araya getirdik. Türkiye'nin gelişmesi, Dünya'da hak ettiği noktaya gelmesi için yeni bir adım olacak "Başkanlık" sisteminin neden istenilmediğini, bunun altında yatan ger-çeklerin ışığında öğrenecek, bundan sonra yapılacak tüm kalkışmalara karşı duyarlı olacaksınız. Bu kitap, herkesin elinde ve evinde bulundurması gere-ken, gelecek kuşaklara bir ibret vesikası gibi aktarılacak kaynak bir el kitabı olacaktır.

Ahirette bizi kurtaracak bir eserimiz olmadığı taktirde, bu dünyadaki eserin öneminin olmadığı idraki ve bu kitabımızın da diğer kitaplarımız gibi insanlığa faydalı olması temenni ve duasıyla...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Sayfa Sayısı : 280

Ebat : 14,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2021

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.