Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Adam Dediğin Benim Gibi Olur

Adam Dediğin Benim Gibi Olur

Adam Dediğin Benim Gibi Olur

Kişisel Değişim Serisi 2

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789756197240


Herkesin kendine göre bir dağı vardır ve herkes kendi dağında yaşar mevsimleri. Senin güneşin yakmaz beni, benim kışımla da sen asla zatürree olmazsın.

Şimdi çık kendi dağına, ayakkabılarını çıkar ve koş. Doludizgin koş! Arkana bile bakma koşarken. Bakma; çünkü arkanda hiç kimse yok! O dağ sadece senin. Ayağını basmadığın hiçbir yer kalmasın. Her yerini ezbere bil bu dağın. Yeni ağaçlar dik dağına. Ağaçlarla yeşile boya.

Gururla dolaş. Adımların bile hep büyük olsun. Büyük yaşa! Hiçbir zaman korkutmasın ölüm seni ve daima emin ol; sen ölmeden kimse gelmeyecek senin dağına. Ölünce gelecekler ve: "Burada koca yürekli bir dağcı yaşardı." diye yazacaklar senin zirvelerine; ama bu senin umurunda bile olmayacak. Sen zaten senelerce koca bir dağcı olduğunu bilerek yaşamıştın.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 271

Baskı Yılı: 2003


Cep Boy:

Baskı Yılı: 2003


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kashna Kitap Ağacı

İlk Baskı Yılı : 2003

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

adamın kralısın )

başkalarını kitap hakkında ne düşünüyor diye diye merak etme  sadece içinden geleni yap ve oku :)

12.02.2012

Adamlığın kitabı

Erdal Demirkıran kendince tarif etmiş adamlığı.. Pek yabancı olduğumuz tabirler değil bir çoğunu gizliden gizliye uygulamasakta. Ama sırf hikayeler için bile okunur bu kitap.

02.01.2012

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.