Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Aslında Giden Erkek Yoktur

Aslında Giden Erkek Yoktur

Aslında Giden Erkek Yoktur

Dişi Olmanın Unutulan Sırları

Yazar: Seda Diker
Yayınevi :

Destek Yayınları

Tükendi
 • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
 • ISBN: 9786054455898


Gerçek ve unutulmuş dişilik bilgilerini öğrenmeye çalışan kadınların değişim öyküleri...

"Kaybetme korkusu, bize ilişkilerimizde hata yaptırır. Erkeği olduğu gibi kabul etmemizi engeller. Kalbimizi ona tam olarak açamayız. Ne kendimizi ne de erkeği gerçek anlamda sevmeyi bilmiyor oluruz. Herhangi bir erkek hayatımıza girdiğinde, hemen duygusal boşluklarımızı doyurması için beklentiler oluştururuz. Ve bunları bize vermediği zaman, ya ona tutunur ya da terk eder uzaklaşırız. Onu görmediğimiz, haber almadığımız zaman acı çeker, şüphe duyarız. Güvenemeyiz."


 • Gerçek dişi etrafındaki erkeklerde mıknatıs etkisi yaratır! O'nun hayatından hiçbir erkek gidemez. Gitse bile bir süre sonra geri gelir. Ancak burada önemli olan, kimin geldiği değil, kiminle gerçek ve kalpten bağ kurulabildiğidir.

 • Hayatımızdan giden hiç kimsenin olmadığını, istediğimiz ve korkmadığımız her an onları kolaylıkla geri getirebileceğimizi, derinlere gömdüğümüz bu yeteneğimizin kadim bilgilerini yeniden hatırlayabiliriz. Hatta istersek, bize olan manevi ve gönül borçlarını ödettirebiliriz!

 • Erkeğinizin sizi duygusal olarak yarım bırakması, oluşturduğu beklentileri karşılamaması, sözleriyle davranışlarının birbirini tutmaması yüzünden yaşam enerjinizi çalmışsa onu geri alabilirsiniz!

 • Gerçek bir dişi, gücünü sadece anne rolünden değil, sevgili rolünden alır. Gerçek dişi, alır, vermez. Erkeğinin kendi yöntemleriyle sorunu çözmesine, büyümesine izin verir.

 • Siz dişi bir kadın olur, bilinçaltınızdaki korkuları yenerseniz, en cimri erkek size cömert, en çapkın erkek size sadık olur!

 • Ayrılık acısını yok etmek sanıldığı kadar zor değildir! Acı, kişinin aşık olduğu insana olan özlemi değildir! Ayırt edilmesi gereken şey, özlemini çektiğimiz beklenti ve duygumuzdur.

 • Tantra: Cinselliğin 4 boyutu ve 4 seviyede orgazm! G noktası pek çok uzman tarafından hâlâ tartışıladursun, kendini keşfedebilen kadınlar artık G noktası orgazmını rahatlıkla yaşayabiliyorlar!


  İnce Kapak:

  Sayfa Sayısı: 230

  Baskı Yılı: 2016


  e-Kitap:

  Sayfa Sayısı: 150

  Baskı Yılı: 2011


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Destek Yayınları

  İlk Baskı Yılı : 2011

  Sayfa Sayısı : 230

  Dil : Türkçe

 • Yorumlar 12

  TÜM YORUMLARI GÖSTER
  başarılı

  tavsiyeleri gerçekten dikkate değer, severek okudum ve tavsiye ediyorum..

  25.02.2015

  Okunabilir

  Adıyla ilgi çeken; ancak içeriği adının ilk çağrıştırdıklarıyla pek uyumlu olmayan bir kitap. Önerilen yöntemlerden biri olan topraklama işe yarıyor. Bunu öğrenmek için kitabı okumanıza gerek yok. Okumazsanız bir kaybınızın, okursanız da bir zararınızın olmayacağı kitaplardan.

  15.06.2014

  dikkate değer...

  Dili çok akıcı ve sürükleyici bir kitap. Farklı bir bakış açısı sunuyor insana. Bazı yerlerini kalemle işaretledim. Çok önemli ayrıntılar ve dikkate değer mevzular var. Tavsiye ederim.

  01.08.2013