Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bilge Dede

Bilge Dede

Bilge Dede

Sperminizi Beyninize Çıkartabilir Misiniz?

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

AltınPost

Standart Teslimat
29 Kasım - 05 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054715282


Evliliği düşünüyor musunuz?!!! diye sordu

Bilge Dede. - Evet!!!.. diye akut bir cevap verdim.

- Peki, nasıl bir eş arıyorsunuz?!!! diye ilgi gösterince de kendimi ziyafete davet edilmiş bir bedevi gibi hissettim!!!.. Aç, susuz ve yabancı bir oruçlu için iftar daveti bir Siren!!!..Cevabım pek mufassal oldu, bu sınav sorusundan ziyadesiyle memnun oldum, anlattım, anlattım!!!..

- Anladım Sizi, anlıyorum, gayet iyi anladım!!! deyince çok rahatladım!!!..Hastasına doğru teşhisi koyan bir tabib-i hazık karşısında kim mutlu olmaz ki!!!..

- Siz bir orospu arıyorsunuz!!! deyince şok oldum!!! Herhalde elli yaş birden ihtiyarladım; birden ter boşandı ki tansiyonum fırlamıştır zahir!!!.. Bilinçaltıma ayna tuttuğunu, bir bilinçaltı kaşifi olarak bu teşhisi koymuş olabileceğini saygı içinde düşünmüş olmalıyım ki aklıma hücum eden bir dizi argo tepkiyi bertaraf etsem de itirazıma mahal vermeyerek; - Eveleme, develeme; devekuşu geveleme!!!..



Sayfa Sayısı: 112

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: AltınPost

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.