Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bilgisayar Destekli Matematik Öğretimi (Öğretmen)
Bilgisayar Destekli Matematik Öğretimi (Öğretmen)

Bilgisayar Destekli Matematik Öğretimi (Öğretmen)

İlköğretim İkinci Kademe ve Liseler İçin

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Toroslu Kitaplığı - Yayınevi Genel Dizisi
Standart Teslimat
19 Nisan - 24 Nisan
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789756342480

Bilgisayar Destekli Matematik Öğretimi (Öğretmen) Kitap Açıklaması


Bu kitap; öğretmen, öğretmen yetiştiren akademisyen, öğretmen adayları ve ilköğretim ikinci kademe ile lise düzeylerinde işlenen bazı matematik konularının bilgisayar destekli öğretimine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Kitabın birinci bölümünde, Grafik Analiz yazılımının öğrenmeye katkılarının kuramsal temelleri açıklanmaktadır. İkinci bölümde ise Grafik Analiz yazılımında yer alan herbir etkinlik tanıtılıp bu etkinlikler kullanılarak yapılabilecek dersler için ders planları ve çalışma kağıtlar sunulmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni eğitim modelin göre hazırlanmış olan bu kitapla öğrencilerinizin matematikte grafik analiz yaklaşımını severek konuları kolaylıkla kavrayacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda bu kitabın öğrenci uyarlaması da yayinevimizce yayımlanmıştır.Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: Toroslu Kitaplığı

İlk Baskı Yılı : 2006

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.