Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Büyük İslam İlmihali (Orta Boy - Kırmızı Kapak)

Büyük İslam İlmihali (Orta Boy - Kırmızı Kapak)

Büyük İslam İlmihali (Orta Boy - Kırmızı Kapak)

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 2789009964862


Müslümanların, her konuda bilgi sahibi olmaları bir görevdir. Din konusunda bilgi ise, İlmihal (herkesin durumuna göre gerekli olan bilgiler) adını alarak en önemli yeri tutar. Her müslümanın bağlı bulunduğu islam dini konusunda yeterli bilgi sahibi olması bir borçtur. Edindiği bilgilerle de üzerine düşen dini görevlerini yerine getirmiş olacaktır.

Aslında bütün insanlığın manevi ruhu yerinde olan dinden, din bilgisinden hiç kimse uzak kalamaz. Öteden beri ister ilkel olsun ister medeni toplumlar olsun, hiçbiri dine bağlı kalmaktan dışarı çıkamamıştır.

İnsanların gerçek mutlulukları ve saadetleri ilahi bir din yoluyla ortaya çıkar. Sağduyulu kimselerin ruhları ve vicdanları, böyle bir din ile huzursuzluktan kurtulur, yatışır. İnsanlığı yaratılışındaki yüksek amaç ancak böyle ilahi bir dine sarılmakla gerçekleşir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 584

Baskı Yılı: 2005


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kahraman Yayınları

Sayfa Sayısı : 584

İlk Baskı Yılı : 2005

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız